Serwis telefonów Sony Xperia w Warszawie

Firma Sony kilka lat temu hucznie wkroczyła na rynek smartfonów i zapoczątkowała serię telefonów Xperia, w różnych wersjach produkowaną do dziś. Raz japońskiemu gigantowi wiodło się lepiej, a innym razem trochę gorzej, było mnóstwo udanych modeli, ale co najmniej drugie tyle nie wartych swojej ceny, nawet był taki czas, kiedy Sony notowało same straty i zastanawiało się nad odstąpieniem od produkcji tych urządzeń. Jednakże upór zarządu i japońskich konstruktorów sprawił, że dziś Xperie w każdej odsłonie można zauważyć u co trzeciego przechodnia na ulicy. Oczywiście w dużej mierze to sama nazwa „sony” przyciąga klientów, ale nie tylko, Xperie to po prostu solidne, ładnie wyglądające smartfony, a przy okazji z mocnym aparatem i w wielu przypadkach wodoszczelne, chociaż tutaj jako serwis Sony w Warszawie musimy przestrzec przed kąpielami w wannie, albo morzu, z doświadczenia wiemy, że mimo zapewnień producenta i certyfikatów potwierdzającą wodoodporność, nie zawsze się ona sprawdza. Bywa, że faktycznie nic się z telefonem złego nie dzieje i ciecz nie przedostaje się do środka, ale bardzo często jest zupełnie na odwrót i trafiają do nas Xperie z mocno uszkodzonymi podzespołami przez wodę.

Na szczęście jako serwis Sony w Warszawie oferujemy kompleksową pomoc i naprawiamy Xperie po zalaniu. W naszym serwisie posiadamy odpowiednie narzędzia oraz doświadczonych techników, którzy oczyszczą Twojego smartfona z cieczy w specjalistycznej myjce ultradźwiękowej. Następnie dokładnie sprawdzą każdą jego część i jeśli wykryją usterki powstałe w wyniku kontaktu danej części z wodą, szybko i skutecznie je naprawią.

Nasz serwis Sony w Warszawie pośpieszy z pomocą także, w przypadku uszkodzenia szklanej tylnej klapki, w którejś z Xperii, potrafimy bez problemu wymienić ją na nową. Przy upadku najczęściej to nie ona cierpi, a wyświetlacz. Xperia została tak skonstruowana, że każdy jej przedstawiciel ma pokryty ekran taflą szkła, która bardzo często się tłucze. W konsekwencji nie możemy w prawidłowy sposób z niej korzystać, gdyż najczęściej nic nie widać lub nie reaguje on na nasz dotyk. Nasi serwisanci z dbałością o każdy detal, wymienią cały moduł ekranowy na nowy, pozbywając się wszelkich problemów po nieszczęśliwym upadku.

W naszym serwisie Sony zajmiemy się każdą usterką występującą w Xperiach. Wymienimy zużytą baterię, naprawimy nie działający głośnik, a nawet cały układ zasilający. Jesteśmy jedynym serwisem godnym zaufania i wywiązującym się w stu procentach ze swoich obowiązków, gwarantując profesjonalizm oraz niskie ceny.

Napisz do nas wiadomość

A nasz ekspert udzieli Ci fachowej pomocy.

Wysyłanie
[Głosów: 0   Average: 0/5]

© Serwis Sony Warszawa

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?