Naprawa Sony Xperia XA1

xperia xa1
[masterslider_pb alias=”ms-1″]

  Zamów darmową diagnozę,
  wycenę naprawy lub kosultację

  Zadzwoń do Nas
  22 506 50 24
  (odpowiedź natychmiastowa)
  lub wypełnij formularz poniżej
  (odpowiedź do 24h)

  Luksusowo wyglądająca obudowa Sony Xperia XA1 czerpie inspiracje z modernistycznych dzieł sztuki. Precyzja, z jaką uformowano brzegi, świadczy o rzemieślniczym przywiązaniu do detali. Ergonomiczne zaokrąglenia sprawiają, że Sony Xperia XA1 pewnie leży w dłoni, a Ty możesz cieszyć się mocą jego ośmiordzeniowego procesora i aparatem o rozdzielczości 23 Mega Pikseli, który uchwyci więcej światła z obiektywem o przysłonie f/2.0. Niestety, tak kunsztowne wykonanie telefonu pociąga za sobą pasmo możliwych do wystąpienia usterek, które trwale uniemożliwią naszej Sony Xperii XA1 sprawne funkcjonowanie.
  Jeśli do tego dojdzie, konieczne będzie wykonanie niezbędnych napraw w Sony Xperii XA1. Aby tego dokonać, serdecznie zapraszamy do naszego serwisu, w którym nasi doświadczeni serwisanci na początku przy pomocy narzędzi najwyższej klasy bardzo szczegółowo zdiagnozują Twój smartphone, a następnie przystąpią do niezbędnych napraw. Poradzą sobie nawet z najtrudniejszym i najbardziej pracochłonnym serwisem Sony Xperii XA1, a na wszystkie naprawy udzielą kilkumiesięcznej gwarancji!

  Wymiana szybki (wyświetlacza) Sony Xperii XA1

  5 calowy wyświetlacz Sony Xperii XA1 o rozdzielczości 720×1280 pikseli niestety nie jest niezniszczalny. Oznacza to, że wystarczy odrobina pecha i upadek z niewielkiej wysokości, aby szybka Sony Xperii XA1 zaczęła przypominać szklaną pajęczynę. Niestety wymiana szybki w Sony Xperii XA1 nie jest tak prosta, jak mogłaby się wydawać. Ten telefon został tak skonstruowany, że wyświetlacz, digitizer (który odpowiada za gesty dotykowe) i szybka są ze sobą trwale połączone. Uniemożliwa to wymianę jedynie uszkodzonego elementu, wymuszając tym samym wymianę całego ekranu w Sony Xperii XA1.
  Więc jeśli musisz wymienić wyświetlacz w Sony Xperii XA1, najlepiej będzie zrobić to w naszym serwisie! Nasi wyszkoleni serwisanci podejdą do Twojego urządzenia bardzo profesjonalnie. Podczas czynności serwisowych skorzystają jedynie z wyspecjalizowanych narzędzi, a do naprawy użyją tylko najwyższej jakości podzespołów. Dzięki ich wieloletniemu doświadczeniu zachowasz pewność, że wymiana szybki w Twojej Sony Xperii XA1 zostanie wykonana najlepiej jak to jest tylko możliwe, a na całą naprawę dostaniesz 3 miesiące gwarancji!

  Wymiana tylnej klapki (szybki) Sony Xperii XA1

  Plastikowa tylna klapka w Sony Xperii XA1 jest tak dobrze wykonana, że na pierwszy rzut oka można ją pomylić z metalowym panelem. Niestety jednak nawet tak dobre wykonanie nie powoduje, że tylna klapka w Sony Xperii XA1 jest niezniszczalna. A szkoda. Nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę, ale podstawową funkcją tylnej klapki w smartphonie nie jest wcale spełnienie wyrafinowanych wymagań stylistycznych. Jest nią zabezpieczanie wewnętrznych podzespołów urządzenia przed uszkodzeniami mechanicznymi (w tym utrudnianie cieczy dostanie się do wnętrza urządzenia). Gdy tylna klapka w Sony Xperii XA1 jest uszkodzona, zwiększa to podatność naszego telefonu na zniszczenia, przez co trzeba ją jak najszybciej wymienić, aby nie przyczynić się do powstania jeszcze większego kłopotu.
  Wymiana tylnej klapki w Sony Xperii XA1 można dokonać w naszym serwisie, gdzie dla zespołu wykwalifikowanych techników wymiana tylnej klapki w Sony Xperii XA1 nie będzie stanowiła najmniejszego problemu. Robili to już nie raz, dzięki czemu nie zachodzi ryzyko przypadkowego uszkodzenia telefonu, a dodatkowo na całą naprawę udzielamy 3 miesięczną gwarancję. Wymieniając tylną klapkę w Sony Xperii XA1 nasi serwisanci skorzystają z wyspecjalizowanych narzędzi i podzespołów najwyższej jakości, dzięki czemu możesz mieć pewność, że naprawa zakończy się szybko i skutecznie!

  Naprawa po zalaniu Sony Xperia XA1

  Naprawy po zalaniu są najtrudniejszymi, z jakimi przychodzi nam się mierzyć. Dzieje się tak, ponieważ diagnoza urządzenia musi zostać wykonana w sposób wyjątkowo drobiazgowy, a na dodatek możemy ją wykonanć dopiero po czyszczeniu w specjalnie do tego celu zaprojektowanej myjce ultradźwiękowej. Następnie czeka nas ogrom pracy, który trzeba wykonać, aby przywrócić smartphona do stanu używalności. Jeśli więc nasza Sony Xperia XA1 przypadkowo wpadnie do kubka z kawą, jego naprawa będzie wyjątkowo trudna. Ale „trudna” wcale nie oznacza „niemożliwa”!
  Dla naszych wykwalifikowanych serwisantów naprawa po zalaniu Sony Xperii XA1 może być wyzwaniem, ale na pewno sobie z nim poradzą! Przy użyciu specjalistycznych narzędzi dokładnie wyczyszczą Twój telefon, po czym przystąpią do potrzebnych napraw. Na bieżąco będą pozostawać z Tobą w kontakcie, aby miał świadomość, co aktualnie dzieje się z Twoim smartphonem. Ale pamiętaj, że skuteczność naprawy po zalaniu Sony Xperii XA1 w dużej mierze zależy od czasu, po jakim dotrze do nas urządzenie. Wiec jeśli zdarzył Ci się przypadkowy wypadek i Twój smartphone jest cały przemoczony, nie zwlekaj, tylko jak najszybciej skontaktuj się z nami!

  Wymiana gniazda ładowania Sony Xperia XA1

  Jeśli Sony Xperia XA1 nie chce się ładować, nie zawsze musi to być spowodowane uszkodzonym gniazdem ładowania lub baterią. Czasami problem jest spowodowany uszkodzoną ładowarką lub kablem USB, a czasami gniazdo ładowania jest tak zabrudzone, że to ono jest winowajcą wszystkich kłopotów – wtedy wystarczy je ostrożnie wyczyścić z kurzu i innych zanieczyszczeń, aby problemy zniknął. Ale nie zawsze usterka jest tak łatwa do wyeliminowania. Czasami gniazdo ładowania USB w Sony Xperii XA1 jest po prostu uszkodzone i wtedy należy je wymienić.
  Dla naszych wykwalifikowanych serwisantów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w naprawie tego typu urządzeń, wymiana złącza ładownia w Sony Xperii XA1 nie będzie stanowiła żadnego problemu. Naprawy dokonają szybko i skutecznie, a użyją przy niej tylko oryginalnych części i specjalnie do tego celu zaprojektowanych narzędzi. Dzięki temu Twojej Sony Xperii XA1 podczas wymiany gniazda ładownia USB na pewno nie stanie się krzywda i już po której chwili na nowo będziesz mógł używać swojego telefonu. Ale jeśli jednak miałbyś jakieś zastrzeżenia, cała naprawa jest objęta X miesięczną gwarancją!

  Naprawa aparatu Sony Xperia XA1

  Powodów, przez które Sony Xperia XA1 przestała robić dobrej jakości zdjęcia, może być wiele. Być może szkiełko aparatu zaparowało od środka, w wyniku uderzenia zerwały się przewody łączące kamerę z płytą główną, a może po prostu fizycznemu uszkodzeniu ulega matryca aparatu w Sony Xperii XA1. Bez względu na typ usterki, uszkodzony aparat nie pozwala na wykonywanie ładnych zdjęć, ani na nagrywanie niezapomnianych filmów.
  Nawet jeśli nie wiesz, co konkretnie doskwiera Twojemu smartphonowi, jak najszybciej udaj się do naszego serwisu, a my z pewnością Ci pomożemy. Nasi wykwalifikowani technicy nie raz naprawiali aparat w Sony Xperii XA1, więc i tym razem nie przysporzy im to większych problemów. Serwis Sony Xperii XA1 rozpoczną od diagnozy całego urządzenia, dzięki czemu ustalą, co poszło nie tak. Następnie, przy pomocy sprzętu najwyższej jakości i oryginalnych podzespołów naprawią aparat w Sony Xperii XA1, abyś mógł na nowo cieszyć się zaletami kamery w tym telefonie. Co ważne, na całą naprawę.udzielamy X miesięcy gwarancji!

  Wymiana mikrofonu Sony Xperii XA1

  Bez względu na to, czy korzystasz z Sony Xperii XA1 przede wszystkim jako z telefonu i wykonujesz niezliczone ilości połączeń głosowych, czy też to funkcje multimedialne tego smartphona są dla Ciebie najważniejsze, potrzebujesz mieć w swoim urządzeniu sprawne mikrofony. Nie tylko jeden, ponieważ w Sony Xperii XA1 jest ich zamontowanych kilka, a każdy z nich pełni wyspecjalizowaną funkcję. Gdy dojedzie do uszkodzenia choćby jednego z nich, reszta też przestanie zachowywać się prawidłowo. Nasi rozmówcy przestaną nas słyszeć, a nagrywane aparatem filmy nie będą miały zadowalającej ścieżki dźwiękowej. Aby do tego nie dopuścić, konieczna może być wymiana mikrofonu w Sony Xperii XA1 na nowy.
  Jest to proces wymagający olbrzymiej wprawy, dlatego nie zalecamy dokonywać go na własną rękę. Lepiej powierzyć sprawę fachowcom – czyli nam! Dla naszych zawodowych serwisantów wymiana mikrofonu w Sony Xperii XA1 nie będzie stanowiła najmniejszego problemu i wykonają w mgnieniu oka. Do naprawy wykorzystają jedynie oryginalne podzespoły, a na cały proces serwisowy udzielą 3 miesięcy gwarancji, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoja Sony Xperia XA1 będzie się czuła w naszym serwisie doskonale!

  Wymiana baterii Sony Xperii XA1

  Najprawdopodobniej nie znajdzie się wiele osób, które uznają czas działania baterii w Sony Xperii XA1 za satysfakcjonujący. Ogólnie baterie w nowoczesnych urządzeniach działają na ogół źle, a na dodatek bardzo szybko się zużywają. Po części jest to spowodowane ich konstrukcją i niewielkim rozmiarem, który jednak musi sprostać olbrzymiemu zapotrzebowani energetycznemu telefonu, ale ten stan rzeczy jest też częściowo naszą winą. Nie ładujemy naszych urządzeń prawidłowo, nie korzystamy z oryginalnych akcesoriów i całymi dniami „”katujemy”” nasze smartphony. W wyniku tego bateria w Sony Xperii XA1 się zużywa i jest w stanie funkcjonować na jednym ładowaniu przez coraz krótszy czas. Wtedy, aby przywrócić początkowe możliwości funkcjonowania bez potrzeby ciągłego ładowania, konieczna jest wymiana baterii w Sony Xperii XA1 na nową.
  Można to zrobić w naszym serwisie, gdzie wysokiej klasy specjaliści bez najmniejszych problemów wymienią baterię w Sony Xperii XA1 na nową. Ich wieloletnie doświadczenie w podobnych naprawach zminimalizuje czas naprawy i sprawi, że Twój telefon będzie w dobrych rękach. Do wymiany baterii w Sony Xperii XA1 użyją wysokiej klasy narzędzi i najlepszych dostępnych na rynku podzespołów, dzięki czemu zachowasz pewność, że po naprawie Twoje urządzenia będzie funkcjonować bez zarzutu. Ale abyś miał 200% co do skuteczności naszej naprawy, dajemy na nią 3 miesięcy gwarancji!