Naprawa Sony Xperia XZ1 Compact

xperia xz1 compact
[masterslider_pb alias=”ms-1″]

  Zamów darmową diagnozę,
  wycenę naprawy lub kosultację

  Zadzwoń do Nas
  22 506 50 24
  (odpowiedź natychmiastowa)
  lub wypełnij formularz poniżej
  (odpowiedź do 24h)

  Sony Xperia XZ1 Compact jest mniejszym, co wcale nie oznacza, że gorszym, bratem Sony Xperii XZ1. Główną różnicą między nimi jest mniejszy wyświetlacz, ale oba modele są równie skomplikowane w swojej konstrukcji. Dlatego jeśli Twój smartphone zmaga się z jakąś usterką, lepiej nie próbuj naprawiać jej na własną rękę! Nieprofesjonalna naprawa może zakończyć się jeszcze większym – a przez to także droższym – uszkodzeniem telefonu. Gdzie w takim razie najlepiej serwisować Sony Xperię XZ1 Compact?
  W naszym serwisie, gdzie doświadczeni technicy na miejscu zajmą się Twoim telefonem, a do naprawy użyją jedynie specjalistycznych narzędzi i podzespołów najwyższej jakości. Naprawy dokonają szybko, ale skutecznie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twój telefon powróci z serwisu w idealnym stanie technicznym i wizualnym.

  Wymian baterii Sony Xperii XZ1 Compact

  Pojemność baterii w Sony Xperii XZ1 Compact wynosi 2700 mAh – tyle samo, co w jego większym bracie, czyli Sony Xperii XZ1. Z racji tego telefon powinien funkcjonować dłużej na jednym ładowaniu, ponieważ jego wyświetlacz stanowi dla baterii mniejsze wyzwanie. Ale nawet najlepsza bateria po pewnym czasie zaczyna się zużywać i z każdym kolejnym ładowaniem jej żywotność maleje. Aby przywrócić baterię w Sony Xperii XZ1 Compact do jej pierwotnego stanu, konieczna będzie wymiana baterii w Sony Xperii XZ1 na nową.
  Dla naszych zawodowych serwisantów taka wymiana nie będzie stanowiła najmniejszego problemu. Przy użyciu specjalistycznych narzędzi i podzespołów najwyższej jakości wymienią baterię w Sony Xperii XZ1 Compact na nową, dzięki czemu Twój telefon z powrotem będzie funkcjonował jak dopiero co wyjęty z pudełka i będzie mógł działać bez potrzeby podłączania do ładowania przez długie godziny!

  Wymiana szybki (wyświetlacza)  Sony Xperii XZ1 Compact

  4,6 calowy ekran w Sony Xperii XZ1 Compact jest tak skonstruowany, że wszystkie jego elementy są ze sobą trwale połączone. Oznacza to, że wyświetlacz i ochraniająca go szybka z odpowiadającym za przetwarzanie dotyku digitizerem stanowią jeden element i w razie potrzeby trzeba wymieniać go w całości – nawet wtedy, gdy uszkodzeniu uległa jedynie zewnętrzna warstwa szkła, a wyświetlany obraz prezentuje się bez zarzutu.
  Jeśli szybka w Twojej Sony Xperii XZ1 Compact jest uszkodzona, zachęcamy do wymiany ekranu w tym smartphonie w naszym serwisie! Nasi starannie wykwalifikowani technicy nie raz dokonywali podobnych napraw, dzięki czemu i Twój telefon nie przysporzy im żadnych problemów. Usterkę zneutralizują tylko przy pomocy profesjonalnych narzędzi i najwyższej jakości podzespołów, dzięki czemu Twoja Sony Xperia XZ1 Compact po naprawie będzie zachowywała się i wyglądała jak nowa!

  Wymiana tylnej klapki (szybki) Sony Xperii XZ1 Compact

  Aluminiowa tylna klapka w Sony Xperii XZ1 Compact nie jest łatwa do uszkodzenia – zwłaszcza gdy porównamy je ze szklanymi pleckami z wielu innych urządzeń tego producenta. Ale zdarzają się jej uszkodzenia, zwłaszcza podczas upadków lub silnych uderzeń. Czasami obudowa obudowa pęka, a czasami bardzo mocno się wygina. Dobry stan tylnej klapki w smartphonie jest o tyle ważny, że odpowiada ona nie tylko za walory estetyczne urządzenia, ale także chroni jego wewnętrzne podzespoły przed uszkodzeniami mechanicznymi i ogranicza wnikanie cieczy do środka telefonu.
  Jeśli więc tylna klapka w Twojej Sony Xperii XZ1 Compact wymaga wymiany, koniecznie skontaktuj się z naszym serwisem. Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych serwisantów, dla których wymiana tylnej klapki w Sony Xperii XZ1 Compact nie będzie stanowiła najmniejszego problemu. Naprawy dokonają przy użyciu najwyższej jakości podzespołów i profesjonalnego sprzętu, dzięki czemu Twój telefon po wizycie w naszym serwisie będzie wyglądał jak nowy i z powrotem spełniał wszystkie swoje funkcje.

  Wymiana gniazda ładowania Sony Xperii XZ1 Compact

  Niskiej jakości baterie montowane w nowoczesnych smartphonach zmuszają nas do bardzo częstego ładownia naszych telefonów. Ma to negatywny skutek nie tylko na żywotność samej baterii, ale także gniazda USB. Ciągłe podłączenie i odłączanie, szarpanie kabla i zawijanie go w sztywnej pozycji – to wszystko powoduje, że złącze ładownia w Sony Xperii XZ1 Compact ulega uszkodzeniu: odrywa się od płyty głównej albo dochodzi do zwarcia. Po takiej usterce w optymistycznym wariancie telefonu nie będzie dało się już ładować, w mniej optymistycznym dojdzie do zwarcia i zniszczona zostanie cała płyta główna.
  Jeśli z Twoim telefonem dzieje się coś złego, jak najszybciej skontaktuj się z naszym serwisem, aby uniknąć przykrych skutków usterki. Nasi doświadczeni serwisanci szybko zdiagnozują Twoją Sony Xperię XZ1 Premium o ocenią, co należy naprawić. Naprawa złącza ładownia w Sony Xperii XZ1 Premium nie będzie stanowiła dla nich najmniejszego problemu, a do naprawy użyją jedynie oryginalnych podzespołów i narzędzi najwyższej jakości. Możesz mieć pewność, że po wizycie w naszym serwisie Twój smartphone będzie spisywał się bez zarzutu.

  Naprawa po zalaniu Sony Xperii XZ1 Compact

  Mimo że Sony reklamuje swoją Xperię XZ1 Compact jako telefon wodoodporny, to zapewnienia te nie zawsze znajdują swoje odzwierciedlenie w praktyce. Żaden telefon nie jest w 100% odporny na zalania, ponieważ ciecz zawsze znajdzie sposób, aby dostać się do wnętrza – z winy naszej lub producenta – a następnie zniszczyć wszystkie podzespoły, które znajdą się na jej drodze. A naprawa Sony Xperii XZ1 Compact po zalaniu jest jedną z najtrudniejszych.
  Ale to, że naprawa jest niesamowicie trudna, wcale nie oznacza, że jest niemożliwa. Nasi zawodowi serwisanci zrobisz wszystko, żeby postawić Twój telefon na nogi! Naprawę Sony Xperii XZ1 Compact po zalaniu rozpoczną od czyszczenia telefonu w specjalnej myjce ultradźwiękowej, która usunie resztki wody znajdującej się w urządzeniu, a także pojawiające się ślady korozji. Następnie dokonają szczegółowej analizy zniszczeń i stworzą kosztorys naprawy, aby sprawić, że Twój telefon będzie wyglądał i działał jak nowy!

  Napraw aparatu Sony Xperia XZ1 Compact

  Sony Xperia XZ1 Compact posiada taki sam aparat jak jej większy odpowiednik – Sony Xperia XZ1. Z tego powodu zdjęcia wykonywane tymi modelami są równie piękne, ale niestety istnieje równie wiele powodów potencjalnej awarii aparatu. A ten przecież służy nie tylko do robienia zdjęć, ale także do rejestrowania filmów. Dlatego nie można pozwolić, aby kamera w Sony Xperii XZ1 Compact była uszkodzona.
  Ale uszkodzony aparat w Sony Xperii XZ1 Compact to nie powód do płaczu! Na szczęście są ludzie, którzy potrafią ten problem rozwiązać. A tymi ludźmi jesteśmy my! Jeśli aparat w Twojej Sony Xperii XZ1 Compact jest uszkodzony, zgłoś się do nas. Nasi profesjonalni serwisanci bez zbędnych komplikacji naprawią wyświetlacz w Sony Xperii XZ1 Compact. Następnie przystąpią do naprawy, do której użyją jedynie najwyższej jakości podzespołów i profesjonalnych narzędzi. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój telefon opuści nasz serwis w idealnym stanie!

  Wymiana mikrofonu Sony Xperii XZ1 Compact

  Czasami winę za to, że rozmówca nas nie słyszy, gdy rozmawiamy z nim przez telefon, możemy zrzucić ma problemy z działaniem sieci. Ale bardzo często to nie nasz operator jest winowajcą wszystkich problemów, a za wszystkim stoi uszkodzony mikrofon w Sony Xperii XZ1 Compact. Konstrukcja tego urządzenia zawiera w sobie kilka mikrofonów, które pełnią wyspecjalizowane funkcje, więc szansa na to, że to one powodują zakłócenia podczas rozmów, jeszcze bardziej się zwiększa.
  Jeśli Twój Sony Xperia XZ1 Compact jest dotykana takimi problemami, jak najszybciej skontaktuj się z naszym serwisem. Nasi zawodowi serwisanci bez problemu zdiagnozują problem, z jakim boryka się Twój smartphone, a następnie przy pomocy wyspecjalizowanych narzędzi i oryginalnych podzespołów wymienią mikrofon w Sony Xperii XZ1 Compact na nowy. Dzięki temu temu problemy z przerywającymi rozmowami znikną równie szybko, jak się pojawiły, a Ty na nowo bez przeszkód będziesz w stanie używać swojego telefonu.