Naprawa Sony Xperia M4 Aqua

xperia m4 aqua
[masterslider_pb alias=”ms-1″]

  Zamów darmową diagnozę,
  wycenę naprawy lub kosultację

  Zadzwoń do Nas
  22 506 50 24
  (odpowiedź natychmiastowa)
  lub wypełnij formularz poniżej
  (odpowiedź do 24h)

  Xperia M4 Aqua, to jeden z tańszych modeli smartfonów firmy Sony. Według producenta jest w pełni wodoodporny i spokojnie możemy zabierać go ze sobą nad morze lub basen, wskazuje na to również jego ostatni człon w nazwie. Wygląd M4 Aqua łudząco przypomina flagowego przedstawiciela marki Xperię Z3, ale jak to zwykle bywa, diabeł tkwi w szczegółach. Różnica jest widoczna w materiałach, z których wykonano obudowę do tańszego modelu. Tylna klapka nie jest już szklana, a plastikowa, dokładnie w ten sam sposób wykonano boki, jedynie wyświetlacz nadal jest pokryty taflą szkła. Ucierpiała na tym sztywność telefonu, łatwo go teraz wygiąć, a tylna klapka jest bardzo podatna na porysowania.

  W naszym serwisie Sony w Warszawie spotkaliśmy się z wieloma Xperiami M4 Aqua, które mimo swej wodoszczelności, miały ślady wody w swoim wnętrzu. Tak naprawdę wpływ na to, może mieć wiele czynników, wystarczy lekko rozszczelniona obudowa po upadku, a później kontakt z cieczą i zaczynamy mieć poważny problem z telefonem. Konsekwencje takiego zalania są bardzo różne i w każdym przypadku mogą być inne. Nasi technicy zalecają jak najszybsze wyłączenie smartfonu, jeśli mamy choćby najmniejsze podejrzenia zalania i udanie się do serwisu Sony w Warszawie. Specjaliści otworzą Twoje urządzenie i ocenią stopień kontaktu z wodą, a następnie wysuszą podzespoły w profesjonalnej myjce ultradźwiękowej, abyś dalej mógł bez obaw korzystać ze swojego telefonu.

  Najczęstszym przypadkiem, z którym spotykamy się w serwisie Sony w Warszawie jest szybkie rozładowywanie się baterii w Xperii M4 Aqua. Każdy akumulator, oprócz swojej mocy, posiada ograniczoną żywotność, która zależy od ilości przeprowadzonych cykli ładowania, im więcej, tym bardziej ją zużywamy. Siłą rzeczy w pewnym momencie osiągnie swój kres i zacznie co raz częściej prosić Cię o podłączenie jej do gniazdka. W codziennym użytkowaniu smartfona może to być bardzo uciążliwe, wręcz uniemożliwiające normalne korzystanie z urządzenia. Dlatego w naszym serwisie Sony w Warszawie dokonujemy wymiany starej baterii na nową i przywracamy jej wszystkie zalety.

  Oczywiście to tylko niektóre naprawy, jakich dokonujemy na Xperii M4 Aqua, posiadamy w pełni profesjonalny sprzęt i antystatyczne miejsca pracy, by móc poradzić sobie nawet z najcięższymi usterkami. W naszym serwisie Sony w Warszawie naprawimy Twoją Xperię M4 Aqua i przywrócimy jej wszystkie funkcje, oddając w Twoje ręce w stu procentach sprawne oraz wyczyszczone urządzenie.