Naprawa Sony Xperia M4 Aqua

xperia m4 aqua

Zamów darmową diagnozę,
wycenę naprawy lub kosultację

Zadzwoń do Nas
22 506 50 24
(odpowiedź natychmiastowa)
lub wypełnij formularz poniżej
(odpowiedź do 24h)
Xperia M4 Aqua, to jeden z tańszych modeli smartfonów firmy Sony. Według producenta jest w pełni wodoodporny i spokojnie możemy zabierać go ze sobą nad morze lub basen, wskazuje na to również jego ostatni człon w nazwie. Wygląd M4 Aqua łudząco przypomina flagowego przedstawiciela marki Xperię Z3, ale jak to zwykle bywa, diabeł tkwi w szczegółach. Różnica jest widoczna w materiałach, z których wykonano obudowę do tańszego modelu. Tylna klapka nie jest już szklana, a plastikowa, dokładnie w ten sam sposób wykonano boki, jedynie wyświetlacz nadal jest pokryty taflą szkła. Ucierpiała na tym sztywność telefonu, łatwo go teraz wygiąć, a tylna klapka jest bardzo podatna na porysowania.

W naszym serwisie Sony w Warszawie spotkaliśmy się z wieloma Xperiami M4 Aqua, które mimo swej wodoszczelności, miały ślady wody w swoim wnętrzu. Tak naprawdę wpływ na to, może mieć wiele czynników, wystarczy lekko rozszczelniona obudowa po upadku, a później kontakt z cieczą i zaczynamy mieć poważny problem z telefonem. Konsekwencje takiego zalania są bardzo różne i w każdym przypadku mogą być inne. Nasi technicy zalecają jak najszybsze wyłączenie smartfonu, jeśli mamy choćby najmniejsze podejrzenia zalania i udanie się do serwisu Sony w Warszawie. Specjaliści otworzą Twoje urządzenie i ocenią stopień kontaktu z wodą, a następnie wysuszą podzespoły w profesjonalnej myjce ultradźwiękowej, abyś dalej mógł bez obaw korzystać ze swojego telefonu.

Najczęstszym przypadkiem, z którym spotykamy się w serwisie Sony w Warszawie jest szybkie rozładowywanie się baterii w Xperii M4 Aqua. Każdy akumulator, oprócz swojej mocy, posiada ograniczoną żywotność, która zależy od ilości przeprowadzonych cykli ładowania, im więcej, tym bardziej ją zużywamy. Siłą rzeczy w pewnym momencie osiągnie swój kres i zacznie co raz częściej prosić Cię o podłączenie jej do gniazdka. W codziennym użytkowaniu smartfona może to być bardzo uciążliwe, wręcz uniemożliwiające normalne korzystanie z urządzenia. Dlatego w naszym serwisie Sony w Warszawie dokonujemy wymiany starej baterii na nową i przywracamy jej wszystkie zalety.

Oczywiście to tylko niektóre naprawy, jakich dokonujemy na Xperii M4 Aqua, posiadamy w pełni profesjonalny sprzęt i antystatyczne miejsca pracy, by móc poradzić sobie nawet z najcięższymi usterkami. W naszym serwisie Sony w Warszawie naprawimy Twoją Xperię M4 Aqua i przywrócimy jej wszystkie funkcje, oddając w Twoje ręce w stu procentach sprawne oraz wyczyszczone urządzenie.

Napisz do nas wiadomość

A nasz ekspert udzieli Ci fachowej pomocy.

Wysyłanie
[Głosów:6    Średnia:3.3/5]

© Serwis Sony Warszawa

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?