Naprawa Sony Xperia Z1 Compact

xperia z1 compact
[masterslider_pb alias=”ms-1″]

  Zamów darmową diagnozę,
  wycenę naprawy lub kosultację

  Zadzwoń do Nas
  22 506 50 24
  (odpowiedź natychmiastowa)
  lub wypełnij formularz poniżej
  (odpowiedź do 24h)

  Firma Sony zdając sobie sprawę z nieporęczności swojego flagowego modelu Xperii Z1 postanowiła, jako jeden z pierwszych dużych producentów, nie tylko wypuścić na rynek mniejszy model smartfona, ale niemal przenieść wszystko co najlepsze z Z1 do jego kompaktowego odpowiednika Xperii Z1 Compact. Wygląd smartfona, poza jego wielkością i paroma drobiazgami, niczym się nie różni od swojego większego odpowiednika. Cały przód pokryty został taflą szkła, natomiast tył do złudzenia przypominający to samo tworzywo, jest wykonany z kruchego plastiku. Według zapewnień producenta nadal jest to telefon wodoszczelny, lecz w praktyce nie zalecamy tego testować, w końcu lepiej dmuchać na zimne, szczególnie jeśli sama firma Sony nie uznaje gwarancji tym, którzy doprowadzili do zalania Xperii Z1 Compact. Jeśli chodzi o podzespoły, to tutaj nie mamy żadnej różnicy, dalej nasz telefon napędzany jest czterordzeniowym procesorem i 2GB pamięci ram, więc w parze ze zmniejszeniem urządzenia, nie poszło zmniejszenie jego mocy. Nie trzeba iść na kompromis nawet w przypadku robienia zdjęć, gdyż nadal mamy do czynienia z aparatem o rozdzielczości 20,7Mpix, zaś jeśli chodzi o sam wyświetlacz, tutaj mamy lekki zjazd, gdyż przy wielkości 4,3 cala nie będziemy mogli cieszyć się Full HD, ale przy takich rozmiarach nie ma to żadnego wpływu na jakość wyświetlanego obrazu. Znacząca zmiana zaszła jedynie w akumulatorze, w maleństwie Sony jego moc to 2300mAh, czyli aż o 700mAh mniej. Natomiast nie ma to wpływu na długość pracy Xperii Z1 Compact, jest ona nie gorsza, a nawet lepsza, niż w przypadku większego brata.

  Technicy w naszym serwisie Sony w Warszawie zwracają uwagę na pewien bardzo istotny fakt, mianowicie moc baterii nie świadczy o jej żywotności. Po odbyciu wielu cykli ładowania oraz niezliczonych godzinach pracy, ma ona prawo w końcu odmówić posłuszeństwa. Objawy są bardzo typowe, przede wszystkim jest to ogólny spadek długości pracy naszego smartfona poza źródłem prądu, zdarza się, że po prostu się wyłączy, nawet gdy stan naładowania baterii sięga 50 lub 60 procent. Jeśli tylko zauważysz tego typu niespodzianki, udaj się do naszego najbliższego salonu serwisu Sony w Warszawie. Nasz wyspecjalizowany zespół prawdziwych profesjonalistów dokładnie zdiagnozuje Twoją Xperię Z1 Compact, aby wykluczyć wszelkie inne usterki posiadające podobne objawy, a następnie szybko i sprawnie wymieni zużytą baterię na nową przywracając jej dawny czas pracy.

  Ten kompaktowy telefon posiada pięknie wyglądającą, ale mało wytrzymałą przednią szybkę. Xperie Z1 Compact są przez nas użytkowane przez cały czas, praktycznie bez przerwy, nie tylko w dzień, ale i w nocy. Dlatego bardzo łatwo w takich okolicznościach o najzwyklejszy, ludzki wypadek, a dokładniej upadek. Wtedy bardzo łatwo może dojść do pęknięcia szklanej warstwy pokrywającej ekran, co z reguły skutkuje brakiem reakcji na nasz dotyk. W naszym serwisie Sony w Warszawie stosujemy jedyną skuteczną metodę tej naprawy. Nasi serwisanci w takich sytuacjach wymieniają cały moduł ekranowy na nowy, dając gwarancję niezawodności i pełnej satysfakcji z wykonanej usługi.

  Oczywiście nasz serwis Sony w Warszawie jest w stanie poradzić sobie z każdą powstałą usterką w Xperii Z1 Compact, więc jeśli masz jakiekolwiek problemy ze swoim sprzętem udaj się do prawdziwych profesjonalistów. Ze względu na swój rodzaj budowy, ten smartfon nie może być otwierany przez osobę niewyszkoloną w tym celu i bez odpowiednich narzędzi, bardzo ważną rolę odgrywa tutaj stanowisko pracy, które jest możliwe do stworzenia tylko w serwisowych warunkach, więc nie próbuj robić żadnej naprawy na własną rękę i zaufaj fachowcom.