Naprawa Sony Xperia XZ

xperia xz
[masterslider_pb alias=”ms-1″]

  Zamów darmową diagnozę,
  wycenę naprawy lub kosultację

  Zadzwoń do Nas
  22 506 50 24
  (odpowiedź natychmiastowa)
  lub wypełnij formularz poniżej
  (odpowiedź do 24h)

  Xperia XZ, to najdroższy oraz najmocniejszy przedstawiciel najnowszej linii modeli smartfonów firmy Sony, oznaczonej znakiem X. Japoński gigant tym urządzeniem zamierza wrócić do pierwszej ligi i stać się poważnym zagrożeniem dla marek aktualnie wiodących prym i z pewnością ma szansę w bezpośrednim starciu. Posiada kilka istotnych zmian i jeszcze więcej niewidocznych drobiazgów, które potrafią zrobić różnicę, ale po kolei. Design topowego przedstawiciela marki, wreszcie został dostosowany do zajmowanej przez niego pozycji. Elegancko zaokrąglone brzegi ekranu, przód w całości pokryty taflą szkła, natomiast tył wykonany z połyskującego i mieniącego się na różne odcienie metalu nadają Xperii XZ iście ekskluzywnego wyglądu. Urządzenie jest wodoszczelne według certyfikatu IP68, czyli tak, jak do tej pory większość modeli z serii Z, chociaż jako serwis Sony w Warszawie radzimy nie sprawdzać tego na własnych telefonach, gdyż warunki laboratoryjne znacząco różnią się od praktycznych zagrożeń, które czyhają w wielu zbiornikach wodnych i napojach przez nas spożywanych. Sony zaś, nadal nie zmieniło swojej polityki gwarancyjnej wobec zalanych urządzeń i nie pomoże nam, nawet jeśli zalaniu ulegnie wodoodporny smartfon, dlatego lepiej dmuchać na zimne. Małą rewolucją i jednocześnie nowością u Sony, jest port USB C, który cechuję się ogromną prędkością przesyłania danych w przeciwieństwie do poprzedniego standardu powszechnie stosowanego do tej pory. Zdecydowanie jest to przyszłość dla smartfonów, ale też dla komputerów, przykładem jest Apple, który w swoim najnowszym MacBook’u również znalazło miejsce na taki port. Producent raczy nas w Xperii XZ minimalnie większym, bo 5,2 calowym, ekranem IPS o wysokiej jasności i kontraście oraz rozdzielczości Full HD. Zagłębiając się dalej w dane techniczne dostrzeżemy niezwykłą moc drzemiącą w tym, bądź co bądź, niewielkim urządzeniu. Swoje robi czterordzeniowy procesor Snapdragon 820, do tego układ graficzny Adreno 530 i 3GB pamięci RAM. Prawdziwą wisienką na torcie jest 23 megapikselowy aparat, który przy odpowiednich ustawieniach, potrafi robić zachwycające fotki. Wszystkie te cechy sprawiają, że faktycznie mamy do czynienia z jednym z najmocniejszych flagowców dostępnych na rynku.

  Xperia XZ mimo swojej niewątpliwie mocnej pozycji świetnego telefonu, nie jest nieśmiertelna. Jak każde urządzenie elektroniczne posiada ograniczenia i prędzej lub później zacznie objawiać się szeroko pojęte zmęczenie materiału. Pierwszym podzespołem, który zacznie szwankować z powodu zużycia, najprawdopodobniej będzie bateria. Mimo swej sporej mocy potrzebnej do udźwignięcia wysokich parametrów i sporego wyświetlacza, ma ona określoną żywotność. Po wielu cyklach ładowania, w końcu może odmówić posłuszeństwa, wtedy bardzo zauważalny będzie spadek jej wydajności, co raz częściej będziesz musiał podłączać telefon do prądu, aż w końcu akumulator stanie się kompletnie bezużyteczny. Jedynym wyjściem z tej kłopotliwej sytuacji jest wymiana baterii na nową w naszym serwisie Sony w Warszawie. Taką naprawę jest bardzo ciężko przeprowadzić bez odpowiednich narzędzi, specjalnie przygotowanego miejsca oraz niezbędnego doświadczenia. Na szczęście posiadamy wszystkie wyżej wymienione cechy, a nasi technicy są prawdziwymi wyjadaczami w tej dziedzinie.

  Oczywiście oferujemy cały wachlarz napraw Xperii XZ w naszym serwisie Sony w Warszawie, więc jeśli w tak drogim urządzeniu zauważysz jakieś niepokojące objawy, nie zwlekaj, tylko zgłoś się do naszych techników, którzy szybko i skutecznie udzielą niezbędnej pomocy i przywrócą pełną sprawność Twojemu telefonowi.