Naprawa Sony Xperia XA1 Ultra

xperia xa1 ultra
[masterslider_pb alias=”ms-1″]

  Zamów darmową diagnozę,
  wycenę naprawy lub kosultację

  Zadzwoń do Nas
  22 506 50 24
  (odpowiedź natychmiastowa)
  lub wypełnij formularz poniżej
  (odpowiedź do 24h)

  Sony Xperia XA1 Ultra z pewnością jest telefonem, o którym marzą tysiące osób na całym świecie. 6 calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD i 23 Mega Pikselowy aparat sprawiają, że smartphone ten jest naprawdę wart swojej ceny. Jego nowoczesna konstrukcja klasyfikuje go w ścisłej czołówce nowoczesnych urządzeń mobilnych, ale to pociąga też za sobą negatywne skutki. Prawda jest taka, że im więcej nowatorskich technologii zostało „upakowanych” w telefonie, tym bardziej jest on podatny na uszkodzenia. I to na dodatek takie, które są bardzo trudne w naprawie.
  Dlatego nie zalecamy „grzebać” w Sony Xperii XA1 Ultra na własną rękę, ponieważ bardzo łatwo można doprowadzić do jeszcze większego uszkodzenia smartphona. Zamiast tego zalecamy zgłosić się do naszego serwisu, ponieważ nasi technicy mają ogromne doświadczenie w naprawie Sony Xperii XA1 Ultra. Nie ma usterki, której nie potrafiliby wyeliminować, a dodatkowo na całą naprawę Sony Xperii XA1 Ultra udzielą kilkumiesięcznej gwarancji!

  Wymiana szybki (wyświetlacza) Sony Xperii XA1 Ultra

  Ogromny wyświetlacz zamontowany w Sony Xperii XA1 Ultra charakteryzuje się świetną jakością prezentowanego obrazu. Niestety niepisane zasady są takie, że im większy ekran w smartphonie, tym łatwiej jest go uszkodzić. Wystarczy niegroźnie wyglądający upadek ze stosunkowo niewielkiej wysokości, aby całkowicie rozbić wyświetlacz w Sony Xperii XA1 Ultra. Co istotne, ekran w Sony Xperii XA1 Ultra jest tak skonstruowany, że wyświetlacz, digitizer (element odpowiedzialny za przetrwanie dotyku) i szklana szybka chroniąca LCD są ze sobą trwałe połączone, przez co nie ma możliwości wymiany tylko jednego, uszkodzonego elementu – zamiast tego trzeba wymienić wszystko.
  Lepiej nie ryzykuj wymiany szybki w Sony Xperii XA1 Ultra samodzielnie. Lepiej zlecić to profesjonalistom, którzy podobnych napraw dokonywali już setki razy. Dla naszych doświadczonych serwisantów wymiana szybki w Sony Xperii XA1 Ultra nie będzie stanowiła żadnego wyzwania. Serwisu dokonają jedynie za pomocą profesjonalnego sprzętu i najlepszych dostępnych na rynku podzespołów. Dodatkowo na całą wymianę udzielą 3 miesięcy gwarancji, abyś zachował pewność, że Twoja Sony Xperia XA1 Ultra jest w dobrych rękach i będzie funkcjonować bez zarzutu!

  Wymiana tylnej klapki (szybki) Sony Xperii XA1 Ultra

  Tylna klapka w Sony Xperii XA1 Ultra została wykonana z wysokiej jakości plastiku, dzięki czemu urządzenie świetnie leży w dłoni i bardzo wygodnie się z niego korzysta. Niestety, mimo bardzo solidnego wykonania tylna klapka w Sony Xperii XA1 Ultra jest dosyć podatna na uszkodzenia – zarówno poprzez szpecące tylny panel zarysowania jak i jego groźne pęknięcia. Utrzymanie tego elementu w dobrej kondycji jest o tyle istotne, że tworzy on pewnego rodzaju bazę dla najważniejszych podzespołów urządzenia, przez co jego zniszczenie naraża wewnętrzne części telefonu na uszkodzenia mechaniczne i ułatwia cieczy wnikanie do środka smartphonu. Aby nie dopuścić do powstania bardziej rozległych uszkodzeń, konieczna będzie wymiana tylnej klapki w Sony Xperii XA1 Ultra na nową.
  Nie jest to proces łatwy i szybki, dlatego zapraszamy do jego wykonania w naszym serwisie. Nasi technicy wszelkich napraw dokonają przy użyciu oryginalnych podzespołów i profesjonalnych narzędzi, a na cały proces serwisowy udzielają 3 miesięcznej gwarancji. Wymiana tylnej klapki w Sony Xperii XA1 Ultra nie będzie dla nich żadnym problemem, dzięki czemu Twój smartphone będzie wyglądał jak nowy i ponownie zacznie spełniać wszystkie swoje podstawowe funkcje zabezpieczające!

  Naprawa po zalaniu Sony Xperia XA1 Ultra

  Sony Xperia XA1 Ultra niestety nie jest urządzeniem wodoodpornym (w przeciwieństwie do wielu smartphonów tego producenta), przez co jest on bardziej podatny na wnikanie cieczy do swojego wnętrza. Wystarczy chwila nieuwagi, żeby telefon przypadkowo wpadł do szklanki z wodą lub został czymś oblany. Zdążają się nawet sytuacje, że podzespoły Sony Xperii XA1 Ultra zawilgotnieją, gdy zostawimy smartphone w łazience podczas gorącej kąpieli. Naprawa po zalaniu Sony Xperii XA1 Ultra jest jedną z najtrudniejszych do przeprowadzenia. Wymaga precyzji i ogromnego doświadczenia, aby przywrócić smartphone do stanu używalności i nie uszkodzić go jeszcze bardziej.
  Na szczęście są ludzie, którzy potrafią dokonać tak skomplikowanych operacji. W naszym serwisie naprawimy po zalaniu Sony Xperię XA1 Ultra, bez względu na to, jak skomplikowana będzie to naprawa. Cały proces rozpoczniemy od czyszczenia telefonu w specjalnej myjce ultradźwiękowej, a następnie bardzo szczegółowo zdiagnozują wszelkie usterki. Dzięki temu będą wiedzieli, co konkretnie trzeba naprawić i po konsultacji z Tobą jak najszybciej przystąpią do naprawy. Użyją do tego profesjonalnych narzędzi i oryginalnych podzespołów, dzięki czemu masz pewność, że po naprawie po zalaniu Twoja Sony Xperia XA1 Ultra będzie działać jak nowa.

  Wymiana gniazda ładowania Sony Xperia XA1 Ultra

  Jeśli Twoja Sony Xperia XA1 Ultra nie chce się ładować, nie zawsze powodem musi być uszkodzone gniazdo ładowania USB. Czasami problem jest bardziej prozaiczny, a źródłem wszelkich kłopotów okazuje się być przetarty kabel, przepalona ładowarka lub mocno zabrudzone gniazdo ładowania. W takiej sytuacji wystarczy wymienić uszkodzone akcesoria lub ostrożnie przeczyścić gniazdo ładowania w Sony Xperii XA1 Ultra. Ale jeśli to nie pomaga, to aby móc normalnie korzystać z telefonu, konieczna może być wymiana gniazda ładowania w Sony Xperii XA1 Ultra na nowe. W przeciwnym razie urządzenia nie będzie się dało nawet włączyć, bo bateria bardzo szybko się wyładuje.
  Na szczęście nasz serwis specjalizuje się w takich naprawach, więc nasi zawodowi technicy nie będą mieli żadnych trudności z wymianą złącza ładowania USB w Sony Xperii XA1 Ultra. Na początku szczegółowo zdiagnozują Twoje urządzanie, a następnie wymienią złącze ładowania w Sony Xperii XA1 Ultra na nowe, wykorzystując do tego jedynie oryginalne podzespoły i specjalnie do tego celu stworzone narzędzia. Na całą naprawę udzielamy gwarancji, trwającej 3 miesięcy, dzięki czemu masz pewność, że Twój smartphone nie zepsuje się ponownie po opuszczenie progów naszego serwisu!

  Naprawa aparatu Sony Xperii XA1 Ultra

  Aparaty w dzisiejszych smartphonach potrafią psuć się z różnych, nie zawsze znanych, powodów. Czasami dzieje się tak na skutek upadku i mechanicznego uszkodzenia matrycy czy nawet szkiełka ochronnego, a czasami do uszkodzenia dochodzi samoczynnie i nie ma w tym najmniejszej winy użytkownika. Bez względu na przyczynę usterki, gdy aparat w Sony Xperii XA1 Ultra przestanie działać, nie będzie można dłużej robić nim zdjęć i nagrywać filmów. Wtedy, aby móc na nowo wykorzystywać wszystkie możliwości urządzenia, konieczna będzie naprawa aparatu w Sony Xperii XA1 Ultra.
  Aby mieć pewność, że taka naprawa przebiegnie bez żadnych komplikacji, proponujemy dokonać jej w naszym serwisie. Nasi wykwalifikowani specjaliści już nie raz naprawiali aparat w Sony Xperii XA1 Ultra, więc i Twoje urządzenie nie przysporzy im żadnych problemów. Przy naprawie skorzystają jedynie z oryginalnych podzespołów i najwyższej jakości narzędzi, a na całą naprawę udzielą 3 miesięcy gwarancji, abyś miał pewność, że naprawa aparatu w Sony Xperii XA1 Ultra zakończy się szybko i skutecznie.

  Wymiana mikrofonu Sony Xperii XA1 Ultra

  Nawet najbardziej zaawansowanego technologicznie urządzenia nie będziemy mogli nazwać telefonem, jeśli nie będziemy w stanie wykonywać przez nie połączeń telefonicznych. A żeby to zrobić, w naszej Sony Xperii XA1 Ultra wszystkie mikrofony muszą być sprawne. Jest ich kilka, a każdy z nich pełni wyspecjalizowane funkcje. Więc nawet jeśli tylko jeden z nich nie funkcjonuje prawidłowo, działanie pozostałych zostaje zakłócone. Aby w takiej sytuacji móc na nowo w pełni korzystać z pełnych możliwości naszego telefonu, konieczna będzie wymiana uszkodzonego mikrofonu w Sony Xperii XA1 Ultra na nowy.
  Aby tego dokonać, trzeba przeprowadzić kilka precyzyjnych operacji na samej płycie głównej. Jeśli więc nie masz doświadczenia technicznego i nie chcesz przypadkowo jeszcze mocniej uszkodzić swojego urządzenia, zachęcamy do wymiany mikrofonu w Sony Xperii XA1 Ultra w naszym serwisie. Naszym wykwalifikowanym serwisantom nie sprawi to żadnych trudności, a Ty unikniesz niepotrzebnego stresu. Wymiana mikrofonu w Sony Xperii XA1 Ultra odbędzie się przy pomocy profesjonalnego sprzętu i oryginalnych podzespołów, a na całą naprawę uzyskasz 3 miesięcy gwarancji. Dzięki temu zachowasz pewność, że wymiana mikrofonu w Sony Xperii XA1 Ultra przebiegnie bez zarzutu, a Twój telefon będzie działał równie dobrze jak nowy.

  Wymian baterii Sony Xperią XA1 Ultra

  Mimo że w ostatnich latach można zauważyć ogromny postęp technologiczny przy konstrukcji dzisiejszych smartphonów, może się wydawać, że ewolucja ta szerokim łukiem ominęła baterie montowane w telefonach. Działają one najzwyczajniej w świecie źle i nieżadko za sukces można uznać już to, że nasze urządzenie musi być ładowane „”tylko”” raz dziennie. Nie inaczej jest z Sony Xperią XA1 Ultra. Mimo że pojemność bateri tego urządzenia wynosi 2700 mAh, jego czas działania bez potrzeby podpinania do źródła ładowania jest niezadowalający. Wraz z upływem czasu obniża się on jeszcze bardziej, ponieważ bateria w Sony Xperii XA1 Ultra z każdym kolejnym ładowaniem powoli się zużywa, przez co w pewnym momencie konieczna może być jej wymiana, aby telefonu dało się normalnie używać.
  Każda próba majsterkowania przy prądzie może być niebezpieczna, dlatego nie zalecamy wymiany baterii w Sony Xperii XA1 Ultra samodzielnie. Lepiej będzie zlecić to zadanie fachowcom z naszego serwisu, aby mieć pewność, że podczas naprawy wszystko przebiegnie prawidłowy. Nasi doświadczeni fachowcy wszystkich napraw dokonają przy pomocy wysokiej jakości narzędzi, a na cały proces serwisowy udzielą 3 miesięcy gwarancji. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wymiana baterii w Sony Xperii XA1 Ultra przebiegnie szybko i skutecznie, dzięki czemu będziesz mógł się na nowo cieszyć pełnymi możliwościami swojego smartphona.