Naprawa Sony Xperia XZ2

xperia xz2
[masterslider_pb alias=”ms-1″]

  Zamów darmową diagnozę,
  wycenę naprawy lub kosultację

  Zadzwoń do Nas
  22 506 50 24
  (odpowiedź natychmiastowa)
  lub wypełnij formularz poniżej
  (odpowiedź do 24h)

  Sony Xperia XZ2 jest dumnym laureatem nagrody Best of MWC 2018 PhoneArena Awards, a także Android Central-MWC 2018 Top Pick. Dzięki tak wielu nowym, ekscytującym technologiom, takim jak kamera 19 MP Motion Eye, 3D Creator i Qualcomm Snapdragon, nie ma się co dziwić, że urządzenie to cieszy się uznaniem krytyków.

  Jeśli przypadkowe uszkodzenie uniemożliwi Ci korzystanie z urządzenia w najpełniejszym możliwym zakresie, skontaktuj się z nami. Nasi technicy są przygotowani do naprawy smartfonów Sony i chętnie przywrócą do życia uszkodzoną Sony Xperię XZ2.

  Naprawa Szybki Sony Xperia XZ2

  Unikalny 5,7-calowy szklany wyświetlacz Xperia XZ2 zapewnia urządzeniu żywy, piękny wygląd. Jeśli uszkodziłeś wyświetlacz, nie ma powodu do paniki. Wystarczy skontaktować się z naszym serwisem Sony Xperia XZ2 w Centrum Warszawy lub na Wilanowie, aby umówić się na wymianę szybki wraz z wyświetlaczem. Wymiana samej szybki nie jest możliwa ponieważ taka wymiana nie gwarantuje najwyższej jakości wyświetlacza po naprawie.

  Naprawa uszkodzeń po zalaniu Sony Xperia XZ2

  Sony Xperia XZ2 została oznaczona stopniem wodoodporności IP65 / 68, co oznacza, że telefon może wytrzymać deszcz i przypadkowe rozlanie. Jednak urządzenie nie jest wodoodporne.
  Jeśli Twój XZ2 był wystawiony na działanie wody przez dłuższy czas lub jeśli woda dostała się do jakiegokolwiek portu, odwiedź nasz serwis, aby natychmiast zwrócić się o pomoc do profesjonalnego technika naprawczego. W naszym serwisie możemy otworzyć urządzenie, wyczyścić oraz usunąć wszelkie zanieczyszczenia, sprawdzić pod kątem uszkodzeń i wymienić niezbędne części.

  Wymiana Baterii Sony Xperia XZ2

  Naprawiamy i wymieniamy wadliwe baterie w twoim Sony Xperia XZ2. Jeśli Sony Xperia XZ2 ładuje się dłużej lub ma krótki okres żywotność baterii lub bateria została zdeformowana, to prawdopodobne, że bateria w twoim Sony Xperia XZ2 wymaga wymiany.
  Czas ma kluczowe znaczenie dla akumulatorów, tak jak zwykle, gdy jedna część baterii ulegnie uszkodzeniu, co prowadzi do większego obciążenia innych komponentów i może wpłynąć na wydajność w twoim Sony Xperia XZ2

  Naprawa Mikrofonu Sony Xperia XZ2

  Jeśli inne osoby nie słyszą Twojego głosu przez telefon lub Twój głos jest niewyraźny lub przerywa podczas rozmowy, najprawdopodobniej mikrofon w twoim Sony Xperia XZ2 jest uszkodzony.
  Nasi wyszkoleni technicy naprawią mikrofon Sony Xperia XZ2, w pełni go przetestują, a następnie zwrócą urządzenie Sony Xperia XZ2 w doskonałym stanie technicznym.
  Naprawa portu ładowania Sony Xperia XZ2
  Ta usługa naprawcza w pełni sprawdza stan portu ładowania w telefonie Sony Xperia XZ2. Jeśli kabel ładowarki jest podłączony do twojego telefonu i nie radzi sobie z ładowaniem lub przewód musi być umieszczony w określonej pozycji, aby mógł działać, najprawdopodobniej port ładowania w twoim Sony Xperia XZ2 jest zepsuty i będzie wymagać naprawy lub wymiany.
  Nasi wykwalifikowani technicy naprawią lub wymienią gniazdo portu ładowania Sony Xperia XZ2, w pełni go przetestują, a następnie zwrócą urządzenie w doskonałym stanie.

  Naprawa tylnej klapki Sony Xperia XZ2

  Jeżeli tylna klapka w twoim Sony Xperia XZ2 uległa uszkodzeniu nasi wyszkoleni technicy wymienią ją na nową i zwrócą urządzenie w doskonałym stanie technicznym
  Naprawa aparatu Sony Xperia XZ2

  Jeśli w twoim Sony Xperia XZ2 uszkodzony jest przedni bądź tylni aparat nasi wyszkoleni technicy wymienią uszkodzony aparat Sony Xperia XZ2 i zwrócą urządzenie w doskonałym stanie technicznym.