Naprawa Sony Xperia Z2

xperia z2
[masterslider_pb alias=”ms-1″]

  Zamów darmową diagnozę,
  wycenę naprawy lub kosultację

  Zadzwoń do Nas
  22 506 50 24
  (odpowiedź natychmiastowa)
  lub wypełnij formularz poniżej
  (odpowiedź do 24h)

  Xperia Z2 japońskiej marki Sony, to już trzecia wersja modelu z linii Z. Trochę poprawiona i ogólnie udoskonalona względem swoich poprzedników. Została wyposażona w 5,2 calowy ekran wyświetlający obraz w standardowej rozdzielczości Full HD. Zdecydowanym atutem Xperii Z2 jest kamera pozwalająca na nagrywanie filmów w 4K, co w dniu premiery bardzo wyróżniało tego smartfona na tle konkurencji. Sam aparat, także jest bardzo obiecujący, przy 20Mpix naprawdę można trochę poszaleć i zrobić kilka ciekawie wyglądających fotek. Wiele dobrego sprawia tutaj bateria, gdyż zastosowano tu moc aż 3200mAh. Takie rozwiązanie pozwala na wiele godzin pracy, nie martwiąc się o stan naładowania akumulatora. Łatwe do przeoczenia są też nowe głośniki, jakie zastosowało Sony w tym modelu. Dają naprawdę zdecydowane lepsze brzmienie, niż poprzednie zetki. Nadal konstrukcja obudowy Xperii Z2 opiera się na szkle, poza bocznym obramowaniem, które jest aluminiowe, zarówno przód, jak i tył urządzenia są szklane. Niewątpliwie ładnie to wygląda, ale niestety może przysporzyć wielu problemów. Jak każdy smartfon, ten model też posiada swoje ograniczenia, raczej nie chodzi tutaj o jakiekolwiek wady, ale o zwykłą specyfikę tego typu urządzeń.

  Jedne z najczęściej pojawiające się kłopoty, jakie mogą was spotkać w trakcie użytkowania Xperii Z2, będą wynikały z jego konstrukcji. W większości oparta na szkle, jak łatwo się domyślić, nie jest zbytnio wytrzymała. Naszych telefonów używamy niemal wszędzie i codziennie, mocno je eksploatując, pracujemy na nich, przeprowadzamy mnóstwo rozmów i piszemy jeszcze więcej wiadomości. Krótko mówiąc, wielokrotnie w ciągu dnia sięgamy po Xperię Z2, więc nic dziwnego, że w końcu może nam wypaść z rąk. Jeśli dojdzie do jej upadku efekt może być tylko jeden. Stłuczone tylne klapki lub przednie wyświetlacze są częstym widokiem w naszym serwisie Sony w Warszawie. Nasi doświadczeni technicy wymieniają ich całe mnóstwo, więc i z Twoim smartfonem nie będą mieli żadnych problemów. Mimo to, taka naprawa nie jest łatwa dla przeciętnego użytkownika, tym bardziej, że wymaga dostępu do profesjonalnego miejsca pracy i specjalnego sprzętu. Z taką naprawą nie warto czekać, ponieważ obudowa chroni podzespołu umiejscowione we wnętrzu Xperii Z2 przed czynnikami zewnętrznymi takimi, jak kurz, pył, piasek, albo ciecz. Nie inaczej jest w przypadku wyświetlacza, kiedy ulegnie pęknięciu przednia szybka pokrywająca ekran, rozwiązanie jest tylko jedno. Nasi specjaliści, zawsze zalecają w takich przypadkach naprawę, poprzez wymianę całego modułu ekranowego. W ten sposób mamy pewność, że osiągniemy zadowalający efekt i przywrócimy pełna sprawność Twojemu urządzeniu.

  Równie często, szczególnie już parę lat po premierze, z którym mamy do czynienia w naszym serwisie Sony w Warszawie, jest problem wydajności baterii. Mimo swej naprawdę dużej mocy, jak każdy akumulator, ma prawo w końcu odmówić posłuszeństwa, po wielu cyklach ładowania. Na szczęście nasi technicy, po dokonaniu dokładniej diagnozy, aby wykluczyć wszelkie inne usterki posiadające podobne objawy, wymienią Twoją zużytą baterię na nową, abyś na nowo mógł cieszyć się długim czasem spędzonym poza źródłem prądu.

  To tylko niektóre naprawy, jakie oferujemy w przypadku Xperii Z2, jeśli zauważysz jakiekolwiek niepokojące objawy lub wrzucisz telefon do zbiornika z wodą, nie spisuj go od razu na straty. Zgłoś się do naszego serwisu Sony w Warszawie, a dokonamy wszelkich napraw, które okażą się konieczne i damy Twojemu urządzeniu drugie życie.