Naprawa Sony Xperia XZ Premium

xperia xz premium
[masterslider_pb alias=”ms-1″]

  Zamów darmową diagnozę,
  wycenę naprawy lub kosultację

  Zadzwoń do Nas
  22 506 50 24
  (odpowiedź natychmiastowa)
  lub wypełnij formularz poniżej
  (odpowiedź do 24h)

  Sony Xperia XZ Premium to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie modeli tego producenta. Niestety, mnogość nowatorskich technologii zastosowanych we wnętrzu tego urządzenia, przekłada się ogromną ilość usterek, które mogą go dotknąć. Co zrobić, gdy Twój smartphone Sony Xperia potrzebuje naprawy?
  Najlepiej skontaktować się z naszym serwisem! Dla naszych doświadczonych techników żadna naprawa urządzenia Sony Xperia XZ Premium nie będzie wyzwaniem, dlatego już po krótkim czasie Twój telefon będzie wyglądał i funkcjonował jak nowy!

  Wymiana baterii Sony Xperia XZ Premium

  Bateria o pojemności 3230 mAh według zapewnień producenta powinna wystarczyć na długie godziny używania Xperii XZ Premium bez potrzeby podłączania jej do ładowania. Niestety, z każdym kolejnym ładowaniem zmniejsza się żywotność baterii, przez co będzie ona w stanie zasilać nasze urządzenie przez coraz krótszy czas. Aby przywrócić baterię do stanu początkowego, należy wymienić ją na nową.
  Najlepiej zrobić to w naszym serwisie, gdzie wyszkoleni technicy będą w stanie bez zbędnych komplikacji wymienić baterię w Xperii XZ Premium na nową!

  Wymiana szybki lub ekranu Sony Xperia XZ Premium

  5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 4K bez wątpienia gwarantuje świetną jakość wyświetlanego obrazu. No chyba, że się rozbije i konieczna będzie jego wymiana. Wyświetlacz i szybka w Xperii XZ Premium są ze sobą ściśle połączone, więc nawet jeśli rozbije się tylko szybka, i tak trzeba będzie wymienić wyświetlacz i szybkę.
  Najlepiej zrobić to w naszym serwisie, gdzie nasi serwisanci wymienią ekran w Xperii XZ Premium na nowy. Dzięki temu Twój smartphone znowu stanie się w 100% sprawny.

  Wymiana tylnej klapki Sony Xperia XZ Premium

  Nie szata zdobi człowieka – ale telefon już tak. A tak dokładniej, to jego tylna klapka. To ją widzą inni ludzie przez zdecydowaną większość czasu i to jej stan świadczy o nas samych. Poza zaburzeniem walorów estetycznych, pęknięta tylna szybka stwarza jeszcze jedno ryzyko. Jest wykonana ze szkła, więc jej odłamki mogą pokaleczyć nam dłonie. Co zrobić, aby do tego nie dopuścić?
  Najlepiej udać się do Serwis Sony w Warszawie i wymienić tylną klapkę w Xperii XZ Premium na nową! Dla naszych doświadczonych techników naprawa nie będzie stanowiła żadnego problemu, a proces wymiany pozwoli na uniknięcie niepotrzebnych problemów w przyszłości.

  Wymiana portu ładowania Sony Xperii XZ Premium

  Niewątpliwą zaletą zastosowania w Xperii XZ Premium nowego złącza USB C jest fakt, że kabel możemy podłączać do niego dwustronnie. Nowe złącze nie jest jednak bezawaryjne – i tak jak jego poprzednik – może czasami wymagać naprawy. Dzieje się tak m.in. w sytuacjach, gdy telefon nie chce się ładować.
  Najskuteczniejszym rozwiązaniem tego problemu jest zazwyczaj wymiana gniazda ładowania w Xperii XZ Premium. Dzięki wymianie przeprowadzonej w naszym serwisie ma się pewność skuteczności naprawy, na którą dodatkowo dajemy kilkumiesięczną gwarancję.

  Naprawa po zalaniu Sony Xperii XZ Premium

  Mimo że według specyfikacji technicznej producenta Xperia XZ Premium jest telefonem wodoodpornym, nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje, że te zapewnienia nie zawsze odnajdują swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Do naszych rąk często trafiają urządzenia, we wnętrzu których znajdujemy ogromne ilości wody.
  Każdą naprawę Xperii XZ Premium po zalaniu rozpoczynamy od sesji w myjce ultradźwiękowej, która pomaga oszacować skalę zniszczeń. Naprawa urządzeń po zalaniu jest największym wyzwaniem dla każdego serwisu, ale możesz mieć pewność, że nasi serwisanci dołożą wszelkich starań, alby przywrócić Twoje urządzenie do życia!

  Wymiana aparatu Sony Xperii XZ Premium

  W dzisiejszych czasach aparaty w smartphonach wypierają z rynku klasyczne lustrzanki czy aparaty kompaktowe. Trudno się temu dziwić, bo przecież telefon mamy zawsze przy sobie i to nim najszybciej i najwygodniej zrobimy zdjęcie. Nie dziwi więc fakt, że usterka aparatu w Xperii XZ Compact jest jedną z najbardziej doskwierających awarii – nie możemy wtedy dokumentować ważnych wydarzeń, które nas otaczają.
  Aby poradzić sobie z tym problemem, odwiedź nasz serwis i napraw aparat w Xperii XZ Premium. Nasi technicy nie raz radzili sobie z takimi problemami, więc i Twój telefon szybko postawią na nogi!

  Wymiana mikrofonu Sony Xperii XZ Premium

  Często zdarzają się sytuacje, gdy rozmawiamy z kimś przez telefon, ale nasz rozmówca w ogóle nas nie słyszy. Zazwyczaj jest to wina uszkodzonego mikrofonu w naszym telefonie, więc trzeba go wymienić.
  Można to zrobić w naszym serwisie, gdzie doświadczeni technicy wymienią mikrofon w Xperii XZ Premium bez żądnych komplikacji. Dzięki temu telefon będzie działał jak nowy!