Naprawa Sony Xperia XZ3

[masterslider_pb alias=”ms-1″]

  Zamów darmową diagnozę,
  wycenę naprawy lub kosultację

  Zadzwoń do Nas
  22 506 50 24
  (odpowiedź natychmiastowa)
  lub wypełnij formularz poniżej
  (odpowiedź do 24h)

  Serwis Sony Xperia XZ 3

  Mimo że Sony Xperia XZ3 dopiero co pojawiła się w sprzedaży, nie oznacza to, że nie musimy się obawiać o jej uszkodzenie i ewentualne serwisowanie. Do przypadkowej usterki Sony Xperii XZ3 może dojść nawet chwilę po wyjęciu jej z pudełka, a nowoczesna konstrukcja telefonu wcale nie ułatwia jego precyzyjnej naprawy. Dzisiejsze urządzenia naszpikowane są najbardziej zaawansowanymi technologiami, ale to niestety nie przekłada się na ich niezawodność. W Sony Xperii XZ3 zepsuć może się praktycznie wszystko: począwszy od rozbitego wyświetlacza, poprzez zużytą baterię, kończąc na niesprawnym gnieździe ładowania USB C. Jeśli więc z Twoją najnowszą Sony Xperią XZ3 dzieje się coś niedobrego, zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych usług naszego serwisu! Z doświadczenia wiemy, że zdecydowana większość prób samodzielnej naprawy smartphonów kończy się niepowodzeniem, a nierzadko jeszcze większym zniszczeniem telefonu. Wynika to z braku wiedzy, doświadczenie i profesjonalnego sprzętu niezbędnego do ingerencji w konstrukcję sprzętu. Na szczęście w naszym serwisie posiadamy wszystkie te niezbędne elementy, bez których naprawa Sony Xperii XZ3 najprawdopodobniej skończyłaby się niepowodzeniem! Nasi wykwalifikowani serwisanci od lat naprawiają urządzenia firmy Sony, stosując przy tym jedynie podzespoły najwyższej jakości i specjalnie do tego stworzony sprzęt. Do serwisowania każdej Sony Xperii XZ3 podchodzą z najwyższą starannością, dzięki czemu wszelkie naprawy dokonywane są w pełni profesjonalnie. A dodatkowo, żebyś miał pewność, że Twoja Sony Xperia XZ3 jest w dobrych rękach, na wszystkie nasze usługi udzielamy co najmniej kilkumiesięcznej gwarancji! Dzięki temu Twój telefon przez długi czas na nowo będzie sprawował się bez zarzutu.

  Wymiana szybki (wyświetlacza) Sony Xperia XZ3

  OLEDowy wyświetlacz Sony Xperii XZ3 o rozdzielczości QHD+ jest niezwykłym wyczynem inżynieryjnym, dzięki czemu ekran o wielkości 6 cali udało się zmieścić w praktycznie niewidocznej ramce. Jego opływowa konstrukcja nie jest niestety zbytnio odporna na uszkodzenia, przez co nieszczęśliwy upadek z nawet niewielkiej wysokości może zakończyć się tragicznie. Co więcej, ekran Sony Xperii XZ3 został tak zaprojektowany, że wyświetlacz, digitizer i szybka są ze sobą nierozerwalnie połączone. Oznacza to, że że nawet jeśli uszkodzeniu ulegnie jedynie szklana szybka, i tak trzeba będzie wymienić cały wyświetlacz w Sony Xperii XZ3. W przeciwnym razie, z telefonu najprawdopodobniej nie będzie się dało korzystać, ponieważ jego najważniejszy element przestanie reagować na gesty. Jeśli więc musisz wymienić ekran w Sony Xperii XZ3, jak najszybciej skontaktuj się z naszym serwisem! Nasi wykwalifikowani serwisanci już od wielu lat naprawiają sprzęty Sony, dzięki czemu wymiana szybki w Twojej Sony Xperii XZ3 nie będzie stanowiła dla nich problemu. Naprawy dokonają błyskawicznie, stosując przy niej jedynie najwyższej jakości podzespoły i profesjonalne narzędzia. Przed wydaniem naprawionego sprzętu wykonają cały szereg testów, aby upewnić się, że wszystko działa jak należy. Dodatkowo na całą naprawę udzielą 3 miesięcy gwarancji, abyś miał pewność, że Twój smartphone został otoczony należytą opieką, a wymiana ekranu w Sony Xperii XZ3 przebiegła bez zarzutów.

  Wymiana tylnej klapki Sony Xperii XZ3

  Tylny panel Sony Xperii XZ3 został wykonany z najwyższej jakości szkła. Zaokrąglona konstrukcja ma za zadanie jak najlepiej dopasowywać się do dłoni użytkownika i stwarzać wrażenie, że korzystamy z telefonu naprawdę ekskluzywnego. Niestety, zastosowanie takiego materiału na tylnej klapce Sony Xperii XZ3 sprawiło, że element ten jest bardzo podatny na uszkodzenia. Zarówno porysowania, zaburzające jego walory estetyczne, jak i pęknięcia, które zwiększają szansę na wnikanie cieczy do środka urządzenia, a także mogą zakłócać działanie aparatu i modułu NFC. To pozornie nieszkodliwe uszkodzenie może okazać się bardzo uciążliwe, więc jeśli więc tylna klapka Sony Xperii XZ3 została uszkodzona, aby móc wciąż w pełni korzystać z wszelkich możliwości telefonu, konieczna może być wymiana tylnej szybki w Sony Xperii XZ3 na nową. Nie zalecamy dokonywać tego samodzielnie, ponieważ nie posiadając odpowiedniego doświadczenia, możemy jeszcze bardziej uszkodzić nasz telefon. Zamiast tego zachęcamy do skorzystania z usług naszego serwisu, w którym nasi wykwalifikowani serwisanci w najkrótszym możliwym czasie wymienią tylną klapkę w Sony Xperii XZ3 na nową. Naprawy dokonają przy pomocy specjalistycznych narzędzi i najwyższej jakości podzespołów, aby jakość czynności serwisowych stała na najwyższym możliwym poziomie. Dodatkowo, na całą naprawę udzielą kilkumiesięcznej gwarancji, abyś nawet po opuszczeniu naszego serwisu zachował pewność, że tylna szybka w Twojej Sony Xperii XZ3 została prawidłowo naprawiona.

  Wymiana baterii Sony Xperia XZ3

  Nie od dziś wiadomo, że baterie są jednym z najbardziej wrażliwych (a przez to niezwykle zawodnych) elementów współczesnych smartphonów. Nowe urządzenia często nie potrafią wytrzymać pełnego dnia na jednym ładowaniu, a wraz z upływem czasu te osiągi spadają jeszcze bardziej. Nie inaczej jest z Sony Xperią XZ3, której bateria, mimo 3330 mAh pojemności, najzwyczajniej w świecie nie zachwyca swoją żywotnością. Gdy oryginalne ogniwo się zużyje, a my nie chcemy być wiecznie przytwierdzeniu do źródła ładowania, konieczna będzie wymiana baterii w Sony Xperii XZ3 na nową. W przeciwnym razie jej stan z dnia na dzień będzie się coraz mocniej pogarszać, przez co w pewnym momencie nasz smartphone może w ogóle przestać się włączać. Wymiana baterii w Sony Xperii XZ3 nie jest łatwym zadaniem, ponieważ wymaga rozebrania na części prawie całego urządzenia. Robienie tego we własnym zakresie może być bardzo ryzykowne, dlatego zachęcamy do dokonania naprawy w naszym serwisie! Nasi wyszkoleni fachowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu sprzętów Sony, dzięki czemu wymiana baterii w Sony Xperii XZ3 będzie tylko kolejnym zadaniem (a nie wyzwaniem)! Serwisu dokonają przy pomocy podzespołów najwyższej jakości i specjalistycznego sprzętu, a na koniec drobiazgowo przetestują Twoje urządzenie. Dodatkowo, na wymianę baterii w Sony Xperii XZ3 udzielą 3 miesięcy gwarancji, abyś zachował pewność, że Twój smartphone będzie sprawował się bez zarzutu jeszcze przez długi czas po opuszczeniu naszego serwisu!

  Naprawa po zalaniu Sony Xperii XZ3

  Mimo że Sony Xperia XZ3 spełnia różne normy wodoodporności, to wcale nie oznacza, że telefon jest w pełni wodoodporny. To ważne, ponieważ nasi klienci często nie zdają sobie z tego sprawy i „katują” swój smartphone na wszystkie możliwe sposoby. Co więcej, gwarancja firmy Sony nie obejmuje uszkodzeń powstałych w wyniku zalania, więc nawet jeśli ciecz dostała się do środka Sony Xperii XZ3 nie z winy użytkownika, to i tak tylko na jego barkach spoczywa poradzenie sobie z tym problemem. A naprawa telefonu po zalaniu należy do jednej z najtrudniejszych, ponieważ już sama diagnoza urządzenia przysparza nie lada trudności. Na szczęście nie oznacza to, że naprawa po zalaniu Sony Xperii XZ3 jest niewykonalna, ponieważ w naszym serwisie nie raz radziliśmy już sobie z takimi problemami. Jeśli Twoja Sony Xperia XZ3 ulegnie zalaniu, nie zwlekaj, tylko jak najszybciej skontaktuj się z naszym serwisem. W takiej sytuacji czas jest jednym z kluczowych czynników, decydujących o skuteczności naprawy. Natychmiast po przekazaniu nam urządzenia, nasi doświadczeni serwisanci poddadzą je „kąpieli” w specjalistycznej myjce ultradźwiękowej, co pozwoli usunąć z telefonu resztki cieczy. Następnie przystąpią do drobiazgowej diagnozy uszkodzeń, aby zlokalizować wszystkie usterki i oszacować koszty naprawy. Wszystkich czynności serwisowych będą dokonywać przy pomocy najwyższej jakości podzespołów i wyspecjalizowanych narzędzi, aby naprawa po zalaniu Sony Xperii XZ3 zakończyła się sukcesem. Na koniec szczegółowo przetestują Twój smartphone, aby mieć pewność, że wszystko działa jak przed zalaniem i żebyś mógł poczuć się, jak gdyby do usterki nigdy nie doszło!

  Wymiana gniazda ładowania Sony Xperii XZ3

  Zapewne nie raz zdarzyła Ci się sytuacja, w której Twoja Sony Xperia XZ3 odmówiła posłuszeństwa i nie chciała się ładować. Powodów takiego stanu rzeczy może być wiele: począwszy od zużytej baterii, poprzez zniszczoną ładowarkę lub kabel ładowania, aż po uszkodzone lub wyłamane gniazdo ładowania USB w Sony Xperii XZ3. Jeśli samodzielnie wykluczyłeś pierwszą i drugą możliwość, a dodatkowo wewnątrz złącza ładowania coś się porusza lub telefon często gubi łączność z komputerem lub ładowarką, winowajcą wszystkich problemów jest najprawdopodobniej uszkodzone gniazdo ładowania USB w Sony Xperii XZ3, które należy jak najszybciej wymienić. W przeciwnym wypadku może dojść do przypadkowego zwarcia, które spowoduje o wiele trudniejsze w naprawie (i bardziej kosztowne) problemy. Jeśli złącze ładowania w Twojej Sony Xperii XZ3 wymaga naprawy, zamiast próbować robić to samodzielnie, lepiej skontaktować się z naszym serwisem. Nasi fachowi serwisanci posiadają wieloletnie doświadczenie w dokonywaniu tego typu napraw, dlatego wymiana gniazda ładowania USB w Twojej Sony Xperii XZ3 nie przysporzy im najmniejszego problemu. Dokonają jej przy użyciu specjalistycznego sprzętu i podzespołów najwyższej jakości, a na całą naprawę udzielą kilku miesięcy gwarancji. To wszystko po to, abyś nawet po odebraniu od nas telefonu mógł zachować pewność, że wymiana uszkodzonego gniazda ładowania w Sony Xperii XZ3 przebiegła bez najmniejszych problemów, a jakość naprawy stoi na najwyższym poziomie!

  Naprawa aparatu Sony Xperii XZ3

  Nowoczesny aparat o rozdzielczości 19 Megapikseli stawia Sony Xperię XZ3 w samej czołówce smartphonów robiących najpiękniejsze zdjęcia. Olśniewa zarówno za dnia jak i w nocy, a my praktycznie nie potrafimy sobie bez niego poradzić. Chcemy dokumentować każdą chwilę naszego życia (zarówno poranną kawę jak i rodzinny wyjazd), więc kamera w naszym telefonie musi być zawsze sprawna. Niestety nie zawsze tak jest, ponieważ aparat w Sony Xperii XZ3 potrafi się zepsuć i odmówić posłuszeństwa – zarówno przy robieniu zdjęci jak i kręceniu filmów. Rzadko kiedy takie usterki można samodzielnie wyeliminować, ponieważ naprawa aparatu w Sony Xperii XZ3 jest procesem bardzo czasochłonnym, wymagającym ogromnej precyzji i doświadczenia. Dlatego jeśli aparat w Twojej Sony Xperii XZ3 wymaga naprawy, serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług naszego serwisu! Nasi doświadczeni technicy już wielokrotnie podejmowali się podobnych napraw, więc serwisowanie Twojego urządzenia nie będzie dla nich żadnym wyzwaniem. Do naprawy wykorzystają jedynie oryginalne podzespoły, skorzystają ze sprzętu najwyższej jakości, a po dokonanej naprawie dokładnie testują całe urządzenie. Dzięki temu możesz mieć pewność, że naprawa aparatu w Sony Xperii XZ3 przebiegła w sposób w pełni profesjonalny i co najważniejsze skuteczny. Ale to nie wszystko, ponieważ na wszystkie nasze działania naprawcze udzielamy kilkumiesięcznej gwarancji!

  Wymiana mikrofonu Sony Xperii XZ3

  We współczesnych smartphonach montuje się co najmniej kilka mikrofonów, z których każdy pełni wyspecjalizowaną funkcję. Odpowiadają one nie tylko za nagrywanie dźwięku podczas rozmów, ale także za redukcję szumów czy rejestrowanie dźwięku wysokiej jakości podczas nagrywania filmów. Niestety, mikrofony w Sony Xperii XZ3 nie są niezawodne i potrafią odmówić posłuszeństwa w najmniej odpowiednim momencie, przez co telefon może przesrać pełnić swoją podstawową funkcję. W takiej sytuacji konieczna będzie błyskawiczna wymiana mikrofonu w Sony Xperii XZ3 na nowy, aby przywrócić smartphone do stanu używalności. Jednakże jest to proces bardzo skomplikowany, dlatego nie zalecamy wykonywać go samodzielnie. Dlatego też oferujemy możliwość wymiany mikrofonu w Sony Xperii XZ3 w naszym serwisie! W błyskawicznym tempie, przy użyciu oryginalnych podzespołów i narzędzi naszej jakości – nasi wykwalifikowani serwisanci zrobią wszystko, aby wymiana mikrofonu w Sony Xperii XZ3 przebiegła najskuteczniej, jak to tylko możliwe. Już wielokrotnie dokonywali podobnych napraw, więc i tym razem nie będą mieli z tym problemu. Po wszystkim szczegółowo przetestują urządzenie, a na całą naprawę udzielą X miesięcy gwarancji. Dzięki temu zachowasz pewność, że Twoja Sony Xperia XZ3 po wymianie mikrofonu w naszym serwisie będzie sprawowała się bez zarzutu!