Naprawa Sony Xperia XA1 Plus

xperia xa1 plus
[masterslider_pb alias=”ms-1″]

  Zamów darmową diagnozę,
  wycenę naprawy lub kosultację

  Zadzwoń do Nas
  22 506 50 24
  (odpowiedź natychmiastowa)
  lub wypełnij formularz poniżej
  (odpowiedź do 24h)

  Sony Xperia XA1 Plus został wprowadzony na rynek w sierpniu 2017 roku. Telefon wyposażony jest w 5,5-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1080 pikseli na 1920 pikseli.
  Sony Xperia XA1 Plus zasilany jest ośmiordzeniowym procesorem 1,6 GHz oraz zawiera 4 GB pamięci RAM. Telefon mieści 32 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć do 256 GB za pomocą karty microSD. Jeśli chodzi o aparaty, Sony Xperia XA1 Plus ma 23-megapikselowy aparat główny z tyłu i 8-megapikselowy aparat z przodu. Nasz serwis Sony Xperia XA1 Plus w Warszawie zajmuje się profesjonalną naprawą tego modelu, więc jeśli przypadkowo uszkodzisz swojego XA1 Plus, zapraszamy do skorzystania z naszych usług naprawy Sony Xperia XA1 Plus w Warszawie w Centrum oraz na Wilanowie.

  Wymiana zbitej szybki oraz ekranu w Sony Xperię XA1 Plus

  Zrzuciłeś swojego Sony Xperię XA1 Plus i zbiłeś szybkę lub również ekran LCD?
  Nawet jeśli panel dotykowy Sony Xperia XA1 Plus nie reaguje, możemy naprawić ten problem. Wymiana szybki Sony Xperia XA1 Plus obejmuje rozbite lub popękane ekrany, brak światła na ekranie, plamki, które nie znikają ani nie migoczą światłem. W tej naprawie szybka przednia, czyli dotyk i wyświetlacz LCD Sony Xperia XA1 Plus zostaną wymienione, ponieważ są połączone w jeden komponent. Ważne jest, aby od razu naprawić uszkodzony ekran Sony Xperia XA1 Plus, szczególnie w przypadku pierwszych śladów pęknięcia w urządzeniu Sony Xperia XA1 Plus, ponieważ może to z czasem doprowadzić do powstania pajęczej sieci i ogólnie spowodować droższy problem.

  Wymiana baterii Sony Xperię XA1 Plus

  Wymieniamy wadliwe lub zużyte baterie w Sony Xperia XA1 Plus. Jeśli urządzenie Sony Xperia XA1 Plus nie się lub ładuję się dłużej niż zwykle, lub urządzenie Sony Xperia XA1 Plus ma krótką żywotność baterii, lub bateria uległa odkształceniu, wówczas prawdopodobnie konieczna będzie wymiana baterii w Sony Xperia XA1 Plus.
  Czas ma kluczowe znaczenie dla akumulatorów, więc w przypadku uszkodzenia baterii zalecany jest natychmiastowy kontakt z naszym serwisem, ponieważ spuchnięta bateria jest w stanie uszkodzić wyświetlacz lub inne części albo nawet wybuchnąć.

  Wymiana tylnej klapki w Sony Xperię XA1 Plus

  Jeśli tylna klapka w twoim Sony Xperia XA1 Plus została uszkodzona, nasi wyszkoleni technicy wymienią uszkodzoną tylną obudowę Sony Xperia XA1 Plus i zwrócą urządzenie Sony Xperia XA1 Plus w doskonałym stanie technicznym.

  Naprawa Sony Xperię XA1 Plus po zalaniu

  Czy twój Sony Xperia XA1 Plus został uszkodzony przez wodę lub spadł do jakiejkolwiek innej cieczy?
  Należy pamiętać, że nie jest to naprawa, lecz usługa diagnostyczna. Nasi wykwalifikowani technicy wyczyszczą i wysuszą twój Sony Xperia XA1 Plus. Natomiast my skontaktujemy się z Tobą w sprawie usterek.
  Jeśli jest on naprawialny, poinformujemy Cię, jakie naprawy muszą zostać przeprowadzone, aby urządzenie Sony Xperia XA1 Plus powróciło do perfekcyjnego stanu działania.

  Wymiana portu ładowania USB Sony Xperię XA1 Plus

  Usługa naprawcza w pełni sprawdza port ładowania w telefonie Sony Xperia XA1 Plus. Jeśli twój kabel ładujący jest podłączony do Sony Xperia XA1 Plus i ma problemy z ładowaniem lub rozpoznaniem przez inne urządzenia lub przewód musi być umieszczony w określonej pozycji, aby mógł działać, to najprawdopodobniej gniazdo ładowania usb Sony Xperia XA1 Plus jest zepsute i będzie wymagać naprawy lub wymiany.
  Nasi wyszkoleni technicy naprawią lub wymienią gniazdo portu ładowania Xperia XA1 Plus, w pełni go przetestują, a następnie zwrócą urządzenie w pełni sprawnym.

  Wymiana aparatu Sony Xperię XA1 Plus

  Jeśli aparat w twoim Sony Xperia XA1 uległ uszkodzeniu, niezwłocznie skontaktuj się z naszym serwisem. Nasi doświadczone technicy wymienią aparat w twoim Sony Xperia XA1 Plus i zwrócą urządzenie Sony Xperia XA1 Plus w doskonałym stanie technicznym oraz wizualnym.

  Wymiana mikrofonu Sony Xperię XA1 Plus

  Jeśli inni ludzie nie słyszą Twojego głosu podczas rozmowy telefonicznej wykonywanej z twojego Sony Xperia XA1 Plus lub głos stale ulega zniekształceniu podczas rozmowy, najprawdopodobniej mikrofon w twoim Sony Xperia XA1 Plus uległ uszkodzeniu. Nasi wyszkoleni technicy naprawią mikrofon w twoim Sony Xperia XA1 Plus, w pełni go przetestują, a następnie zwrócą naprawionę urządzenie Sony Xperia XA1 Plus w doskonałym stanie.