Naprawa Sony Xperia XZ1

xperia xz1
[masterslider_pb alias=”ms-1″]

  Zamów darmową diagnozę,
  wycenę naprawy lub kosultację

  Zadzwoń do Nas
  22 506 50 24
  (odpowiedź natychmiastowa)
  lub wypełnij formularz poniżej
  (odpowiedź do 24h)

  Sony Xperia XZ1 mimo że nie jest już flagowym modelem tego producenta, wciąż cieszy się uznaniem klientów na całym świecie. Duża liczba użytkowanych telefonów przekłada się na to, że smartphone ten jest stałym bywalcem naszego serwisu. Dzięki temu nasi technicy są doświadczeni w jego naprawach, przez co każdą, nawet najtrudniejszą usterkę, są w stanie profesjonalnie i skutecznie wyeliminować.

  Wymian baterii Sony Xperia XZ1

  Baterie w nowoczesnych smartphonach zazwyczaj wytrzymują nie więcej niż jeden dzień aktywnego użytkowania. W związku z tym urządzenie codziennie musi być ładowane, przez co żywotność zamontowanej w niej nim baterii z każdym dniem się zmniejsza. Aby po długim okresie korzystania z telefonu ponownie osiągnąć jego pełną wydajność, konieczna moźe być wymiana baterii w Sony Xperii XZ1 na nową.
  Można to zrobić w naszym serwisie, gdzie dzięki pracy naszych doświadczonych serwisantów, Twój telefon ponownie zacznie funkcjonować jak nowy!

  Wymiana Szybki (Wyświetlacza) Sony Xperii XZ1

  Wyświetlacz telefonu jest jego newralgicznym punktem, najbardziej narażonym na uszkodzenia. Wystarczy upadek z niewielkiej wysokości lub delikatne uderzenie, aby na szybce pojawiła się pajęczyna pęknięć. Niestety w Sony Xperii XZ1 nie da się wymienić samej szybki, a zamiast tego trzeba założyć nowy wyświetlacz.
  Na szczęście są ludzie, którzy potrafią to zrobić! Nasi doświadczeni serwisanci bez problemów wymienią szybkę i wyświetlacz w Xperii XZ1, a dodatkowo zaproponują nałożenie hartowanego szkła ochronnego w atrakcyjnej cenie.

  Wymiana tylnej klapki (szybki) Xperii XZ1

  Szklany tył Xperii XZ1 jest przepięknie wykonany, ale przez swoje szlachetne wykonianie jest bardzo podatny na stłuczenia. Wystarczy upadek z niewielkiej wysokości, aby tylna klapka Xperii XZ1 zaczęła przypominać popękaną pajęczynę. W takiej sytuacji konieczna będze wymiana tylnej szybki w Xperii XZ1 na nową.
  Szklany tył Sony Xperii XZ1 jest przepięknie wykonany, ale przez swoje szlachetne wykonanie jest bardzo podatny na stłuczenia. Wystarczy upadek z niewielkiej wysokości, aby tylna klapka Sony Xperii XZ1 zaczęła przypominać popękaną pajęczynę. W takiej sytuacji konieczna będzie wymiana tylnej szybki w Sony Xperii XZ1 na nową.
  Najlepiej dokonać tego w naszym serwisie, gdzie bardzo doświadczeni serwisanci profesjonalnie zajmą się wymianą tylnej klapki w Sony Xperii XZ1 na nową, dzięki czemu po naprawie Twój smartphone będzie wyglądał jak nowy!

  Wymiana gniazda ładowania Sony Xperii XZ1

  Zdarzają Ci się takie sytuacje, że Twój telefon w ogóle nie chce się ładować? Czasami dzieje się tak za sprawą uszkodzonego kabla ładowania. Czasami złącze USB jest zapchane brudem, przez to prąd nie dociera do telefonu. A czasami gniazdo ładowania w Sony Xperii XZ1 jest po prostu uszkodzone. Co w takim razie należy zrobić w tej ostatniej sytuacji?
  Najlepiej udać się do naszego serwisu i wymienić gniazdo ładowania w Sony Xperii XZ1 na nowe! Nasi doświadczeni serwisanci zrobią to bez najmniejszych problemów, dzięki czemu Twój smartphone na nowo zacznie działać bez zarzutu!

  Naprawa po zalaniu Sony Xperii XZ1

  Mimo źe Xperia XZ1 jest telefonem wodoodpornym, to wcale nie oznacza, że do jego wnętrza nie moźe dosta się ciecz. O jego niepełnej szczelności świadczy już sam fakt, że producent w ramach gwarancji nie bierze odpowiedzialności za urządzenia, we wnętrzu których wykryto ślady zalania.
  Ale tam, gdzie autoryzowany serwis odmawia pomocy, pojawiamy się my! Nasi starannie wykwalifikowani technicy są w stanie pomóc w nawet najbardziej beznadziejnej sytuacji i pomogą naprawić zalany telefon, rozpoczynając naprawę od „kąpieli” w mujce ultradzwiękowej!

  Napraw aparatu Sony Xperią XZ1

  Urządzenia firmy Sony od zawsze wyróżniały się bardzo dobrą jakością robionych zdjęć. Nie inaczej jest z Xperią XZ1, która zachwyca swoich użytkowników jakością robionych zdjęć. Niestety, aparat czasami ulega uszkodzeniu, a robione przez niego zdjęcia wychodzą nieostre lub zamazane. Wtedy konieczna jest naprawa aparatu w Xperii XZ1.
  Urządzenia firmy Sony od zawsze wyróżniały się bardzo dobrą jakością robionych zdjęć. Nie inaczej jest z Sony Xperią XZ1, która zachwyca swoich użytkowników jakością robionych zdjęć. Niestety, aparat czasami ulega uszkodzeniu, a robione przez niego zdjęcia wychodzą nieostre lub zamazane. Wtedy konieczna jest naprawa aparatu w Sony Xperii XZ1.
  Najlepiej zrobić to w naszym serwisie w Warszawie, gdzie doświadczeni technicy nie raz pokonywali takie problemy! Dzięki temu naprawa Twojego urządzenia nie sprawi im najmniejszych kłopotów, a dzięki nam, Twoja Xperia XZ1 po naprawie aparatu będzie funkcjonować jak nowa!

  Wymiana mikrofonu Sony Xperią XZ1

  Mikrofon w smartphonie jest potrzebny nie tylko do prowadzenia rozmów, ale także do zapewnienia świetnej jakości dźwięku w nagrywanych filmach. Ale mikrofon, jak zresztą wszystkie inne podzespoły, nie jest nieśmiertelny i czasami może się zepsuć. Wtedy konieczna staje się jego wymiana.
  W naszym serwisie doświadczeni technicy wymienią mikrofon w Sony Xperii XZ1 na nowy, a do naprawy użyją jedynie oryginalnych części. Dzięki temu możesz mieć pewność, że po wymianie mikrofonu Twoja Xperia XZ1 będzie sprawowała się bez zarzutu!