Naprawa Sony Xperia E4

[masterslider_pb alias=”ms-1″]

  Zamów darmową diagnozę,
  wycenę naprawy lub kosultację

  Zadzwoń do Nas
  22 506 50 24
  (odpowiedź natychmiastowa)
  lub wypełnij formularz poniżej
  (odpowiedź do 24h)

  Xperia E4, jest znacznie tańszym modelem reprezentującym firmę Sony na rynku smartfonów, od jej flagowych przedstawicieli. Ma to oczywiście swoje minusy, ale też pewne plusy, szczególnie jeden, jakże kiedyś oczywisty, a dziś dawno zapomniany. Mowa tutaj, o możliwości samodzielnego zdjęcia tylnej klapki i przełożenia baterii, jeśli zajdzie taka potrzeba, niby nic, ale w obecnych czasach na próżno szukać w ultranowoczesnych telefonach tak prostego i ułatwiającego życie drobiazgu. Niestety producenci od dłuższego czasu podążają ścieżką, która zdecydowanie nie sprzyja w przedłużaniu żywotności ich urządzeń, każdy element jest szczelnie, fabrycznie przymocowany do drugiego, a już najlepiej jeśli wszystko składa się z jednego, góra dwóch. Na szczęście w serwisie Sony w Warszawie nasi technicy poradzą sobie z tego typu problemami i jeśli zajdzie taka potrzeba otworzą nieotwieralny telefon i zrobią codo nich należy, aby go naprawić. Chociaż istnieje taka alternatywa, warto mieć choćby minimalną możliwość ingerencji we własny sprzęt i w przypadku Xperii E4 go mamy. Starsza konstrukcja oznacza, że nie uświadczymy w tym modelu szklanych i metalowych elementów, większość opiera się na plastiku, wielu stwierdzi, że to zwykła „tandeta”, ale jest to z pewnością wytrzymalsze i bezpieczniejsze rozwiązanie, od tych szklanych.

  W przeciwieństwie do innych modeli Xperii baterią jesteśmy w stanie zająć się we własnym zakresie, lecz problem pojawia się gdy potrzebna jest poważniejsza operacja na Twojej Xperii E4. W naszym serwisie Sony w Warszawie najczęściej spotykamy się z zalanymi urządzeniami i tak samo jest w tym przypadku. Podczas nieustannego użytkowania w każdym miejscu, narażamy nasz telefon na różne niebezpieczne dla niego sytuacje i z reguły jest to kontakt z jakimś rodzajem cieczy. Niezależnie od tego, nasi technicy zalecają natychmiastowe wyłączenie smartfona, wyjęcie baterii i udanie się do najbliższego salonu serwisowego Sony w Warszawie, w którym zostanie on wyczyszczony ze wszelkich śladów wody dzięki profesjonalnej myjce ultradźwiękowej. Po takim zabiegu technik sprawdzi poprawność działania każdego podzespołu z osobna oraz ogólną urządzenia, jeśli wykryje jakieś usterki, dokona niezbędnych napraw, dając Xperii E4 drugie życie.

  Z pewnością równie często zdarzają się upadki, po których ekran w naszym telefonie może mocno ucierpieć. Jedynym rozwiązaniem pozostaje wymiana całego wyświetlacza na nowy w naszym serwisie Sony w Warszawie, tylko to daje gwarancję skutecznej naprawy i prawidłowo działającego dotyku.

  W serwisie Sony w Warszawie naprawiamy każdą usterkę, która może Cię spotkać w Xperii E4, więc jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, co do jej sprawnego funkcjonowania, po prostu nas odwiedź, a udzielimy Ci niezbędnych wskazówek i bezpłatnie poradzimy co dalej masz poczynić ze swoim sprzętem.