Naprawa Sony Xperia T3

Wymiana wyświetlacza wraz z dotykiem (biały) – 249 149 zł!

(do wyczerpania zapasów)

Wymiana wyświetlacza wraz z dotykiem (czarny) – 249 zł

sony xperia t3 bialy
[masterslider_pb alias=”ms-1″]

  Zamów darmową diagnozę,
  wycenę naprawy lub kosultację

  Zadzwoń do Nas
  22 506 50 24
  (odpowiedź natychmiastowa)
  lub wypełnij formularz poniżej
  (odpowiedź do 24h)

  Smartfon Xperia T3 wyprodukowany przez japońskiego giganta na rynku elektroniki firmę Sony, jest średniej klasy i już kilkuletnim modelem. Nie ma co ukrywać, że właśnie teraz zbliża się okres, w którym będzie wymagał szczególnego traktowania i co raz częstszych wizyt w naszym serwisie Sony w Warszawie.

  Jak doskonale pokazuje nasza serwisowa rzeczywistość, nic nie trwa wiecznie, a w szczególności dotyczy to urządzeń elektronicznych, które często ulegają awarii tuż po okresie gwarancyjnym. Prawdopodobnie pierwszym problemem, z jakim przyjdzie Ci się zmierzyć, będzie krótko trzymająca bateria, gdyż każda ma określoną żywotność, po wielu cyklach ładowania po prostu się zużyje i przestanie być wydajna. Już na tym etapie pojawią się pierwsze schody, ponieważ wymiana baterii powinna być podstawową czynnością możliwą do wykonania przez każdego, ale niestety producenci zdaje się, nie są tego samego zdania. Xperia T3 nie ma otwieranej tylnej klapki, jest ona sklejona z resztą urządzenia tworząc nieotwieralną całość. Na szczęście w naszym serwisie Sony w Warszawie technicy z łatwością dokonają wymiany baterii poprzedzając ją dokładnymi testami, by wykluczyć inne usterki cechujące się podobnymi objawami.

  Xperia T3 tylną klapkę posiada z tworzywa sztucznego, w przeciwieństwie do wielu innych modeli smartfonów od Sony, natomiast wyświetlacz tak samo jest pokryty kruchym szkłem. Przez to jego odporność na wszelkiego rodzaju upadki praktycznie nie istnieje. Zbicie lub pęknięcie przedniej szybki wyświetlacza można naprawić tylko w jeden skuteczny sposób, wymieniając cały moduł ekranowy. Takiej naprawy może dokonać tylko fachowiec z serwisu Sony w Warszawie, gdyż jest to bardzo skomplikowany proces wymagający odpowiedniej wiedzy, doświadczenia, zdolności manualnych i odpowiedniego serwisowego sprzętu.

  Serwis Sony w Warszawie jest w stanie skutecznie naprawić każdą usterkę powstałą w Xperii T3, dokładnie ją diagnozując i gwarantując przywrócenie pełnej funkcjonalności Twojemu urządzeniu.