Naprawa Sony Xperia XZ2 Compact

xperia xz2 compact
[masterslider_pb alias=”ms-1″]

  Zamów darmową diagnozę,
  wycenę naprawy lub kosultację

  Zadzwoń do Nas
  22 506 50 24
  (odpowiedź natychmiastowa)
  lub wypełnij formularz poniżej
  (odpowiedź do 24h)

  Sony Xperia XZ2 Compact jest mniejszym — co wcale nie oznacza, że gorszym — bratem Xperii XZ2. Główną różnicą między nimi jest wyświetlacz; w modelu z dopiskiem Compact jest on o 0.7 cala mniejszy. Oznacza to, że urządzenia są tak samo podatne na uszkodzenia i czasami mogą potrzebować naprawy. W serwisie Sony Xperia podejmiemy się naprawy każdego uszkodzenia i sprawimy, żeby Twój telefon wyglądał i funkcjonował jak nowy.

  Wymiana Baterii Sony Xperii XZ2 Compact

  Baterie w nowoczesnych smartphonach mają to do siebie, że dosyć szybko się zużywają. Po krótkim czasie tracą swoje fabryczne właściwości i zmuszają swojego właściciela do ciągłego podładowywania swojego urządzenia. Wymiana baterii w Sony Xperii XZ2 Compact nie należy do łatwych. Na szczęście, dla naszych techników nie ma rzeczy niemożliwych, więc bez problemu poradzą sobie i z tym wyzwaniem. Po naprawie Sony Xperii XZ2 Compact zacznie działać jak nowa i zniknie konieczność stałego podłączania telefonu do ładowania.

  Wymiana Szybki (wyświetlacza) Sony Xperii XZ2 Compact

  Najczęściej występującym uszkodzeniem w dzisiejszych telefonach są rozbite szybki lub wyświetlacze. Ich uszkodzenie skutecznie uniemożliwia używanie urządzenia, ponieważ smartphone przestaje reagować na nasze gesty i staje się w praktyce bezużyteczny.
  Ale zniszczona szybka w Sony Xperii XZ2 Compact nie oznacza, że telefon nadaje się tylko do wyrzucenia. Wystarczy przyjść do naszego serwisu i wymienić wyświetlacz razem z szybką w Sony Xperii XZ2 Compact na nowe. Pozwoli to korzystać z telefonu tak jak przed uszkodzeniem i używać go do tego, do czego został stworzony.

  Wymiana Gniazda ładowania Sony Xperia XZ2 Compact

  Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, jak łatwo jest uszkodzić gniazdo ładowania w nowoczesnych telefonach. Wystarczy jedno przypadkowe pociągnięcie kabla lub nieodpowiednie ułożenie podczas ładowania, aby uszkodzić gniazdo USB. Wtedy telefon przestanie się ładować, w zwiążku z czym nie będzie się dało go włączyć. W wyjątkowy pechowej sytuacji może nawet dojść do zwarcia, które zwiększy koszty naprawy o co najmniej kilkaset złotych.
  Więc gdy czujesz, że z gniazdem ładowania w Twojej Xperii XZ2 Compact dzieje się coś niedobrego, jak najszybciej skontaktuj się z naszym serwisem! Na miejscu zdiagnozujemy usterkę i jeśli będzie to konieczne, wymienimy gniazdo USB  Xperii XZ2 Compact na nowe.”

  Naprawa po zalaniu Sony Xperia XZ2 Compact

  To, że nowy Sony Xperia XZ2 Compact spełnia różne normy wodoodporności, wcale nie oznacza, że woda nie może przedostać się do wnętrza urządzenia. Co więcej, gwarancja producenta nie obejmuje urządzeń, we wnętrzu których wykryto choćby odrobinę cieczy. Do uszkodzenia może dojść tak łatwo, że większość z nas nie będzie zdawała sobie z tego sprawy. Wystarczy kropla deszczu, która niefortunnie spadnie, aby spowodować drogocenne szkody.
  Gdy dojdzie do takiej sytuacji, nie czekaj, a jak najszybciej odwiedź nasz serwis! W przypadku zalanej Xperia XZ2 Compact każda minuta może być na wagę złota i zwiększyć szansę na udane uratowanie Twojego telefonu! Nasi doświadczeni serwisanci zrobią wszystko, aby usunąć uszkodzenia z Twojego urządzenia i sprawić, żeby zaczęło działać jak nowe.

  Napraw aparatu Sony Xperia XZ2 Compact

  Aparat zamontowany w Sony Xperia XZ2 Compact z systemem Motion Eye™ o rozdzielczości 19 MP potrafi wykonywać przepiękne zdjęcia. Jest w stanie błyskawicznie uwiecznić każdą chwilę naszego życia. Ale co, gdy nagle przestanie działać i w ogóle nie będziemy w stanie robić zdjęć?
  Najprawdopodobniej trzeba będzie ten apart naprawić. Najlepiej zrobić to w naszym serwisie. Nasi specjaliści bardzo szybko naprawią aparat w Twojej Xperii XZ2 Compact, dzięki czemu Twój smartphone zacznie działać jak nowy.

  Wymiana mikrofonu Sony Xperia XZ2 Compact

  Halo? Co? Nie rozumiem. Możesz powtórzyć?
  Jeśli słyszysz tego typu słowa od każdego ze swoich rozmówców, może to oznaczać, że mikrofon w Twoim telefonie skutecznie odmawia posłuszeństwa. Na szczęście jest prosty sposób, aby temu zaradzić. Przyjdź do naszego serwisu i wymień mikrofon w Xperii XZ2 Compact na nowy. Dzięki starannej pracy naszych serwisantów Twoje urządzenie zostanie błyskawicznie naprawione, a Twoi rozmówcy na nowo zaczną słyszeć, co do nich mówisz!