Naprawa Sony Xperia Z3 Dual

xperia Z3+
[masterslider_pb alias=”ms-1″]

  Zamów darmową diagnozę,
  wycenę naprawy lub kosultację

  Zadzwoń do Nas
  22 506 50 24
  (odpowiedź natychmiastowa)
  lub wypełnij formularz poniżej
  (odpowiedź do 24h)

  Xperia Z3 Dual wywodząca się ze stajni Sony, jest praktycznie tym samym urządzeniem, co flagowa Xperia Z3. Poza dodatkowym członem w nazwie, różni się podwójnym slotem na kartę SIM. Ta wersja pozwala na korzystanie z dwóch numerów jednocześnie. Dla wielu bardzo przydatna funkcja, wreszcie znalazła swoje miejsce w urządzeniu Sony. W Xperii Z3 Dual nadal mamy do czynienia z 5,2 calowym ekranem wyświetlającym obraz w Full HD. Aparat daje możliwość robienia bardzo przyzwoitych zdjęć, gdyż pochwalić się może rozdzielczością aż 20,7Mpx. Konstrukcyjnie jest to, dokładnie ten sam smartfon, co podstawowa wersja Z3. Nadal będziemy korzystali z wyświetlacza pokrytego szkłem i trzymali nasze urządzenie za tylna klapkę ze szkła, co bez wątpienia ładnie wygląda, ale może przysporzyć wielu problemów. Ta wersja, też uważana jest za wodoodporną, aczkolwiek, tak samo jak u wszystkich modeli z linii Z, radzimy ostrożność i zdecydowanie odradzamy wszelkie zabawy z cieczą w pobliżu tego smartfona. Na szczęście jest coś, co wyróżnia Z3 i Z3 Dual od konkurencji, mowa tu o baterii, która została okraszona mocą 3100mAh. Trzeba przyznać, że tutaj można się odrobinę rozmarzyć i będzie to jak najbardziej uzasadnione. Pamiętajmy jednak, że nic nie trwa wiecznie i dotyczy to przede wszystkim smartfonów marki Sony.

  Xperia Z3 Dual to po prostu szklany telefon. Przód ze szkła, tył również, od schematu odstaje tylko boczne obramowanie. Niestety takie rozwiązanie jest bardzo mało odporne na uszkodzenia mechaniczne. Gdy eksploatujemy nasz sprzęt codziennie, siłą rzeczy może nam wypaść z rąk na twardą nawierzchnię, a przy takiej budowie wiele nie trzeba, by stało się nieszczęście. Serwis Sony w Warszawie oferuje w takich przypadkach kompleksową diagnozę oraz naprawę. Stłuczona tylna klapka nie eliminuje Xperii Z3 Dual i nadal można z niej w większości przypadków korzystać. Należy wtedy wziąć pod uwagę kwestię jego szczelności, o której możemy zapomnieć, nie ma już ona w takim momencie żadnej mocy i ciecz, albo pył z łatwością przedostaną się do środka. W serwisie Sony w Warszawie na całe szczęście można temu zaradzić, nasz profesjonalny zespół doświadczonych techników zajmie się Twoim urządzeniem i bez problemu dokona wymiany tylnej klapki na nową. Przy upadku z pewnością ulegnie potłuczeniu wyświetlacz, a dokładniej jego pierwsza szklana warstwa. W serwisie Sony proponujemy całkowitą wymianę modułu ekranowego, gdyż tylko takie rozwiązanie jest skuteczne i satysfakcjonujące. Należy pamiętać, że te wymiany mogą odbyć się tylko w prawdziwym serwisie, wymagają one nie tylko doświadczenia naszych techników, ale przede wszystkim specjalnego sprzętu i odpowiednich warunków pracy, dlatego unikajmy jakichkolwiek ingerencji w naszą Xperię Z3 Dual poza serwisem Sony w Warszawie.

  W pewnym momencie użytkowania Xperii Z3 Dual zauważysz zdecydowany spadek wydajności pracy baterii. Jest to normalna kolej rzeczy, ponieważ każdy akumulator im więcej przejdzie cykli ładowania, tym starszy się staję, powoli się wyczerpując. Rada może być tylko jedna, należy bezzwłocznie taką baterię wymienić na nową w serwisie Sony w Warszawie. Oczywiście najpierw technik dokładnie zdiagnozuje Twoje urządzenie, aby wykluczyć inne usterki dające podobne objawy do zużytej baterii. Po tej czynności natychmiast przejdzie do wymiany, która przebiega w naszym serwisie Sony szybko i sprawnie, gwarantując przywrócenie utraconej wydajności.

  To tylko niektóre naprawy jakich dokonujemy na Xperii Z3 Dual. Jeśli zauważysz jakiekolwiek problemy w jej użytkowaniu zachęcamy do pojawienia się z urządzeniem w naszym serwisie Sony w Warszawie i pozostawienie go w pewnych rękach naszych profesjonalistów.