Naprawa Sony Xperia Z5 Premium

xperia z5 premium
[masterslider_pb alias=”ms-1″]

  Zamów darmową diagnozę,
  wycenę naprawy lub kosultację

  Zadzwoń do Nas
  22 506 50 24
  (odpowiedź natychmiastowa)
  lub wypełnij formularz poniżej
  (odpowiedź do 24h)

  Flagowy model firmy Sony, Xperia Z5 Premium. Prawdziwa wizytówka marki nie tylko ze względu na ostatni człon w nazwie, ale wprowadza taką małą, ale istotna rewolucję na rynku. Jak dotąd jest jedynym smartfonem z ekranem wyświetlającym obraz w rozdzielczości 4K, możecie wierzyć lub nie, ale nawet na tak niewielu calach robi to ogromną różnicę. Kolejną cechą, którą należy zaliczyć na plus jest wodoszczelność Xperii Z5 Premium, choć jak zawsze zaznaczamy w przypadku urządzeń Sony, należy podchodzić do tego z dużym dystansem i raczej unikać kontaktów z wodą. Podobnie jak zwykła Xperia Z5, wersja premium została wyposażona w czytnik linii papilarnych, ale to co wyróżnia ten telefon na tle konkurencji, to zdecydowanie aparat oraz kamera. Wyświetlanie obrazu w 4K to jedno, ale nagrywanie filmów oraz robienie zdjęć w tej rozdzielczości faktycznie robi ogromne wrażenie. Idąc dalej napotkamy wyjątkowo mocny akumulator, z pewnością zdolny udźwignąć przez długi czas zabawki w postaci wyświetlacza i aparatu, co tu dużo pisać, pojemność 3430 mAh robi swoje nadając sens słowu premium. Bez wątpienia jest to wyróżniający się model smartfona, wart uwagi i nie małej kwoty, którą należy za niego zapłacić. Jednak absolutnie nie jest pozbawiony ograniczeń urządzeń elektronicznych i może zdarzyć się tak, że Twoja wizyta w serwisie Sony w Warszawie będzie konieczna.

  Największym problemem z jakim przyjdzie Ci się zmierzyć będzie prawdziwa zmora dzisiejszych smartfonów, czyli ich szczelność. Można wierzyć zapewnieniom firmie Sony lub nie, ale trzeba pogodzić się z faktem braku możliwości otwarcia Xperii Z5 Premium. Dlatego z pozoru zwykła naprawa jakiejś części staje się prawdziwym wyzwaniem, z którym może poradzić sobie jedynie technik w serwisie Sony w Warszawie. Faktem jest, że prędzej czy później bateria w Xperii Z5 Premium zdecydowanie obniży wysokie loty i przestanie być tak wydajna, jak na początku. Nie pozostanie wtedy nic innego, jak jej wymiana poprzedzona dokładną diagnozą naszego technika, by wykluczyć inne usterki objawiające się w podobny sposób.

  Jednak najczęściej spotykanym nieszczęściem dla użytkowników Xperii Z5 Premium są upadki. Jaki może być ich efekt, chyba wszyscy wiemy. Wysokiej rozdzielczości ekran został pokryty kruchym szkłem, a tylna klapka także została stworzona z tego samego tworzywa. Gdy tylna część ulegnie stłuczeniu, bez trudu pomoże Ci profesjonalista w naszym serwisie Sony w Warszawie, dokona wymiany uszkodzonej klapki na nową i dokładnie zdiagnozuje urządzenie pod kątem innych usterek i jeśli zajdzie taka potrzeba, za Twoją zgodą dokona wszelkich niezbędnych napraw.

  Wodoszczelność Xperii Z5 Premium potwierdzona certyfikatem na pewno nie będzie miała racji bytu w momencie mechanicznego uszkodzenia obudowy. Wielu z użytkowników po drobnym wypadku i niewielkim stłuczeniu, decyduje się na dalsze korzystanie ze swojego smartfona. Bardzo szybko jednak, przekonują się, jak wielki był to błąd. Podzespoły modelu premium w żadnym wypadku nie są odporne nawet na wilgoć, a o większym kontakcie z cieczą już nie wspominając. Niestety, przy rozszczelnieniu obudowy bardzo łatwo doprowadzić do zalania urządzenia i w takiej sytuacji, nie ma co liczyć na jakąkolwiek pomoc ze strony producenta. Jedyne co można zrobić, to udać się do serwisu Sony w Warszawie, w którym nasz specjalista spróbuje przywrócić Twoją Xperię Z5 Premium do życia za pomocą myjki ultradźwiękowej czyszcząc i dokładnie wysuszając wnętrze z cieczy. Po tym zabiegu dokładnie przetestuje każdą część i poinformuje Cię o wynikach diagnozy, a jeśli zajdzie potrzeba, po wycenie i uzgodnieniu wszelkich formalności, dokona niezbędnych napraw. Oddając tak drogocenne urządzenie, pamiętaj by wybierać tylko renomowany serwis Sony w Warszawie, skomplikowana budowa Xperii Z5 Premium sprawia, że w każdym przypadku skutecznych napraw dokonać może tylko wyspecjalizowany personel posiadający odpowiednie zaplecze oraz sprzęt.