Programiści Sony Mobile wydali pierwszą aktualizację wstępnego firmware Concept Android Nougat dla Xperii X.

Sony stara się udostępniać aktualizacje co tydzień dla tych użytkowników Xperia X, którzy zdecydowali się wypróbować najnowszy Android. Są to najszybciej produkowane, ale nie zawsze stabilne aktualizacje.

Ponadto, programiści Sony niektóre aktualizacje tworzą wolniej, ale lepiej dla Sony Concept for Android Nougat. Dzieje się to rzadziej, ale po takich zmianach smartfon będzie działał mniej więcej normalnie.

Tak więc, pierwsza aktualizacja Concept Nougat dla Xperii X ma numer składający się z kompilacji 38.1.A.0.342 (NBD91K4) i dodaje różne ulepszenia systemu, poprawki bezpieczeństwa, wsparcie dla technologii X-Reality w aplikacji Album, nową wersję launcher Xperia Home ( 10.2.A.1.15) i Xperia Transfer (2.2.A.4.12). Nie zapomniano zaktualizować sterownika do czujnika odcisków palców.

Szkoda, że firmware Concept Android Nougat dla Xperii X nie udostępniono dla wszystkich użytkowników, a tylko niektórym wybranym. Musimy poczekać do końca 2016 roku na oficjalną aktualizację do wersji Androida 7.0 Nougat.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Napisz do nas wiadomość

A nasz ekspert udzieli Ci fachowej pomocy.

Wysyłanie
[Głosów: 0   Average: 0/5]

© Serwis Sony Warszawa

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?