Sony wydało nową aplikację PlayStation Communities dla iOS i Androida.

Sony wprowadziła na rynek nową aplikację mobilną dla właścicieli PlayStation 4, która otrzymała nazwę Communities. Program pozwala graczom komunikować się ze sobą i otwiera dostęp do społeczności PlayStation, gdzie użytkownicy mogą znaleźć innych graczy o podobnych zainteresowaniach.
PlayStation Communities daje możliwość graczom PlayStation 4 pozostać w kontakcie z przyjaciółmi, nawet jeśli mają oni wyłączoną konsolę. Wcześniej można było to zrobić tylko bezpośrednio w konsoli, jednak teraz użytkownicy mogą się komunikować, kiedy i gdzie chcą. Sony podkreśliło, że aplikacja nie jest dostępna dla poprzednich generacji konsol PlayStation.
Communities otwiera dostęp do społeczności, gdzie właściciele PlayStation 4 mogą znaleźć innych graczy o podobnych zainteresowaniach. Na przykład, jeśli gracz potrzebuje drużyny do przejścia raidu w grze Destiny, to może zebrać ją w odpowiedniej społeczności w tej grze. W aplikacji istnieje możliwość przeglądania profili użytkowników, łączyć się z nimi oraz publikować wiadomości.
PlayStation Communites pozwala przeglądać profile społeczności, a także publikować graficzne i tekstowe wiadomości. Aplikacja jest dostępna do pobrania za darmo w sklepach internetowych App Store i Google Play.
Dołącz do nas na Facebook’u, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami ze świata Apple’a oraz móc podzielić się z nami swoją opinią w komentarzu.

Dodaj komentarz