nougat

Firma Google nadal zajmuje się doskonaleniem swojego mobilnego systemu operacyjnego.

Mimo, że Android 7.0 Nougat jest na wyposażeniu niewielkiego procenta urządzeń mobilnych, już teraz są prowadzone zaawansowane prace nad wersją Androida 7.1.

Całkiem niedawno Google opublikowało Androida 7.1 Nougat Developer Preview 2 dla urządzeń Nexus 5, Nexus 6P, Nexus 9 i Pixel C. Jak wynika z nazwy, jest to wstępna wersja systemu, deweloperzy używają jej do tego, aby sprawdzić działanie swoich aplikacji do momentu wydania ostatecznej wersji Android 7.1 Nougat.

Przy okazji, pierwszymi smartfonami na świecie, które już pracują na najnowszym systemie Android 7.1, są Google Pixel i Pixel XL. To właśnie te urządzenia posiadają najbardziej zaawansowane możliwości systemu operacyjnego Google.

Według zapewnień programistów Androida, ta wersja jest ostatnim przed rozpoczęciem ostatniej aktualizacji Android 7.1.1 Nougat, która pojawi się na urządzeniach Nexus już w grudniu tego roku.

Pozostało tylko poczekać na aktualizacje Android 7.1 dla Xperii X i innych smartfonów Sony Xperia. Miejmy nadzieję, że to nastąpi w tym roku.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas wiadomość

A nasz ekspert udzieli Ci fachowej pomocy.

Wysyłanie
[Głosów: 0   Average: 0/5]

© Serwis Sony Warszawa

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?