Im jesteśmy bliżej zakończenia 2016 roku, tym pojawia się więcej przecieków na temat różnych technicznych nowości, które mają nadejść w 2017 roku. Na stronie Weibo użytkownik z nickiem Reviewer_ Well opublikował rzekomo pochodzące z wiarygodnych źródeł informacje o dwóch nowych smartfonach Xperia, które producent, czyli firma Sony, może przywieźć na targi CES 2017 w Las Vegas. Nawiasem mówiąc, ten internauta wielokrotnie publikował różne informacje, z których wiele w konsekwencji okazywało się prawdą.

Niemniej jednak, zawsze kładziemy nacisk na to, że zawarte informacje na ten moment, to nic więcej, jak tylko przypuszczenia i wróżenie z kart, nie poparte żadną oficjalną wiadomością. Dosłownie tydzień wcześniej z bazy Euroazjatyckiej Komisji Gospodarczej można było dowiedzieć się o przyjściu odpowiednich jednostek do produkcji modeli Sony G3112/G3121. Nie jest wykluczone, że jeden z wymienionych smartfonów w tym wycieku, to model Sony G3112.

Zdaniem autora, podstawowy nowy model otrzyma 5 lub 5,2-calowy ekran o rozdzielczości Full HD, a drugi będzie wyposażony w 5,5-calowy z ekranem 4K. Jak pokazuje praktyka i doświadczenie minionych lat, tak duża rozdzielczość nie spowodowała żadnego zniewalającego efekt i nie jest absolutnie stworzona dla smartfonów. Nie widzimy potrzeby, aby producenci stosowali takie ekrany, wręcz przeciwnie, uważamy, to za zupełnie niepotrzebny krok, którego nie można usprawiedliwiać przeznaczeniem telefonu dla gogli VR. To oczywiście nasza osobista opinia, z którą możecie się nie zgadzać. Również ten model może posiadać 4 GB pamięci RAM, co już dziś stało się praktycznie standardem dla wysokiej klasy urządzeń.

Teraz pozostaje poczekać do premiery albo oficjalnej informacji, aby dowiedzieć się, co z tych rewelacji będzie miało pokrycie w rzeczywistości, a co nie.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas wiadomość

A nasz ekspert udzieli Ci fachowej pomocy.

Wysyłanie
[Głosów: 0   Average: 0/5]

© Serwis Sony Warszawa

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?