sony_xperia

Obecny rok był punktem zwrotnym w restrukturyzacji Sony Mobile i dał nam wiele wspaniałych urządzeń mobilnych w postaci nowej serii smartfonów japońskiej marki, oznaczonej literką „X”. Teraz 2016 rok już zbliża się do końca i powoli odchodzi w zapomnienie, a to oznacza, że konstruktorzy Sony już ciężko pracują nad nowymi modelami, które ujrzą światło dzienne w 2017 roku. Dzięki Euroazjatyckiej Komisji Gospodarczej (EKG) udało się dowiedzieć o przeprowadzanych testach przez odpowiednie firmy zewnętrzne nowego modelu smartfona Sony G3112 i G3121.
Nowe modele wszystkich urządzeń japońskiego giganta w 2017 roku będą zawierać w nazwie literę „G”, którą widzimy w numeracji modeli w dokumentacji EKG.

W 2016 roku podobną numeracja posiadała linia modeli F31XX, która ostatecznie okazała się Xperią XA, więc jest duże prawdopodobieństwo, że modele Sony G31XX staną się szkieletem nowego projektu. Wielu już nurtuje pytanie, jaki tytuł będzie nosił ten nowy smartfon oraz jakie będą nazwy wszystkich modeli w 2017 roku. Biorąc pod uwagę tak wczesne pojawienie się telefonu w dokumentacji organów regulacyjnych można przyjąć, że oficjalna zapowiedź nowości odbędzie się już w styczniu na targach CES 2017 w Las Vegas.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Napisz do nas wiadomość

A nasz ekspert udzieli Ci fachowej pomocy.

Wysyłanie
[Głosów: 0   Average: 0/5]

© Serwis Sony Warszawa

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?