Wymiana wyświetlacza Sony Xperia w Warszawie

  Zadzwoń do Nas
  22 506 50 24
  (odpowiedź natychmiastowa)
  lub wypełnij formularz poniżej
  (odpowiedź do 24h)
  Uszkodziłeś przypadkiem wyświetlacz w swoim smartfonie Xperia? Upuściłeś na chodnik i teraz wygląda jak szyba w oknie, w którą właśnie ktoś rzucił kamieniem? Może po prostu nosiłeś ją nieuważnie i teraz rysy są tak głębokie, że ekran odmawia współpracy? Jeśli tak, nic nie stoi na przeszkodzie żebyś odwiedził profesjonalny serwis Sony na terenie Warszawy. Nie uświadczysz w nim niewygodnych pytań o dowód i datę zakupu, by w konsekwencji otrzymać odmowę udzielenia gwarancji, ze względu na mechaniczny rodzaj uszkodzenia. Firma Sony słynie z japońskiej precyzji i jakości wykonania swoich urządzeń.

  Żadnym wyjątkiem nie są telefony przez nich produkowane. Wyglądają ładnie, elegancko, wręcz ekskluzywnie, a zawdzięcza to głównie wspaniałemu designowi wykorzystującemu tak proste rozwiązanie, jakim jest szklany materiał. Składa się z niego oczywiście pierwsza, przednia warstwa całego modułu ekranowego, a także tylna klapka obudowy. Użycie takiego materiału świadczy o randze takiego smartfona, widać gołym okiem, że jest to prestiżowy sprzęt, za który należy zapłacić odpowiednią kwotę. Krótko mówiąc, zauważalne są w nim wszelkie pozytywne cechy, z których słynie marka Sony, wystarczy dodać do tego niebywałą funkcjonalność i świetny aparat i mamy gotowy przepis na sukces. Xperie w różnych wersjach opanowały rynek, już dobre kilka sezonów temu, najpierw za sprawą modeli z serii „Z”, a teraz kontynuując swoją dominację we wspaniałych wersjach pod nazwą „X”. Niestety, ale zostało to ciężko okupione przez jedną wadę, z jaką wiążą się te rozwiązania, mianowicie szkło, jak dobrze wiemy, nie jest wytrzymałym tworzywem. Jego kruchość i podatność na stłuczenia może przysporzyć nam nie lada problemów. Czasem wystarczy odrobina nieuwagi, albo brak szkła hartowanego chroniącego nasz delikatny wyświetlacz i szybciej niż nam się wydaje będziemy musieli odwiedzić serwis. A jak serwis, to tylko profesjonalny, dbający o dobro klienta i obchodzący się z odpowiednią delikatnością z tak drogocennym sprzętem.

  W naszym serwisie Sony w Warszawie uświadczysz wszystkich najlepszych cech serwisu z prawdziwego zdarzenia, a nasi technicy dokonają dokładnej diagnozy i dojdą do każdego rodzaju usterki i jej powodu. Nie tylko naprawią, ale wytłumaczą na czym ma to polegać, uprzedzą o wszystkich ewentualnych kosztach oraz skutkach ubocznych, jeśli takowe będą mogły się pojawić. W przypadku uszkodzonego wyświetlacza zastosują jedyną skuteczną metodę polegającą na jego kompletnej wymianie, bo tylko to może zagwarantować prawidłowe działanie, identyczne, jak w nowym urządzeniu. Na rynku znajduje się wiele części sprowadzanych głównie z Chin, ale ich jakość nie zawsze jest zadowalająca, dlatego nie warto kupować części na własną rękę lub odwiedzać serwisy, w których nie mamy pewności co, do pochodzenia wyświetlacza, którego będziemy używali codziennie. W naszym serwisie Sony w Warszawie nie mamy nic w tej kwestii do ukrycia.

  Stosujemy dwa rodzaje wyświetlaczy, jedne to zamienniki, również pochodzące od chińskich producentów, ale tylko od tych sprawdzonych, z którymi mamy bezpośredni kontakt i przetestowaliśmy już nie jeden podzespół, jaki od nich dostaliśmy. Istnieje również polecana przez nas alternatywa zamontowania kompletnego modułu ekranowego pochodzącego z demontażu, ale jest to jedyna metoda, by uzyskać dostęp do części oryginalnych, gdyż niestety Sony nie udostępnia na rynku swoich wyświetlaczy. Niezależnie, którą z opcji wybierzesz możesz być pewien, że będziesz w stu procentach usatysfakcjonowany z efektu końcowego. Twoja Xperia zostanie doprowadzona do stanu przed wypadkowego, a wyświetlacz podoła teraz wszelkim zadaniom, do których został stworzony, więc jeśli zauważysz ten lub inny problem ze swoją Xperią, nie zwlekaj i przyjdź do nas, by ją naprawić i znów móc cieszyć się z jej niebanalnych właściwości.