Wymiana WiFi Sony Xperia w Warszawie

  Zadzwoń do Nas
  22 506 50 24
  (odpowiedź natychmiastowa)
  lub wypełnij formularz poniżej
  (odpowiedź do 24h)
  Smartfony firmy Sony, czyli Xperie, tak samo jak podobne urządzenia innych producentów, służą nie tylko do przeprowadzania rozmów i robienia zdjęć, ale też, a nawet głównie do poruszania się w świecie internetu. Do tego celu potrzebny jest nam wykupiony dostęp do tej usługi u naszego operatora lub sygnał internetu bezprzewodowego w naszym domu, lub innym miejscu. Aby go uzyskać, należy włączyć funkcję WiFi w naszej Xperii i wybrać odpowiednią sieć, niestety może się zdarzyć tak, że telefon nie będzie ich wyszukiwał, albo w trakcie korzystania zacznie zrywać połączenie.

  W takiej sytuacji najprawdopodobniej mamy do czynienia z uszkodzonym odbiornikiem WiFi, który jest umieszczony na płycie głównej Xperii, a dokładniej rzecz ujmując, w karcie sieciowej. Nie należy od razu popadać w panikę i zaczynać szukać nowego smartfona i decydować się na jego zakup, gdyż może to być spowodowane wieloma czynnikami, zawsze najpierw trzeba sprawdzić poprawność działania naszego domowego routera, ponownie skonfigurować połączenie i upewnić się, że z tej strony wszystko działa poprawnie, najlepiej na innych, ale podobnych urządzeniach. W dzisiejszych smartfonach, prawidłowe działanie funkcji WiFi to konieczność, często narzucana nam w pracy, a nawet niektórych szkołach i uczelniach, poza tym większość z nas lubi spędzić choć trochę czasu on-line.

  Dlatego jeśli powstanie taka usterka i WiFi zacznie odmawiać nam posłuszeństwa staje się to bardzo uciążliwe. Na szczęście nie trzeba wtedy od razu panikować, gdyż jest jeszcze ratunek. Wystarczy udać się do naszego serwisu Sony w Warszawie i opowiedzieć technikowi o zaistniałej sytuacji. Xperie to delikatne urządzenia, więc przyczyn niedziałającego WiFi może być wiele. Najczęściej dzieje się to, po kontakcie telefonu z jakimś rodzajem cieczy, albo nieszczęśliwym upadkiem. Dochodzi wtedy do wewnętrznych uszkodzeń podzespołów odpowiadających za poprawne działanie całego smartfona. W naszym serwisie Sony w Warszawie technicy są w stanie dokładnie określić przyczyny usterki i je wyeliminować. Po takiej naprawie z pewnością będziesz mógł dalej cieszyć się z nieprzerwanego i sprawnego połączenia WiFi z Twoim routerem i korzystać z wszelkich dóbr, jakie niesie ze sobą internet, więc zauważając nieprawidłowości w tej funkcji, nie trać czasu, tylko zgłoś się do nas ze swoją Xperią, a gwarantujemy, że wyjdziesz w pełni usatysfakcjonowany.