Wymiana WiFi Sony Xperia w Warszawie

Zadzwoń do Nas
22 506 50 24
(odpowiedź natychmiastowa)
lub wypełnij formularz poniżej
(odpowiedź do 24h)
[recaptcha size:normal]

Smartfony firmy Sony, czyli Xperie, tak samo jak podobne urządzenia innych producentów, służą nie tylko do przeprowadzania rozmów i robienia zdjęć, ale też, a nawet głównie do poruszania się w świecie internetu. Do tego celu potrzebny jest nam wykupiony dostęp do tej usługi u naszego operatora lub sygnał internetu bezprzewodowego w naszym domu, lub innym miejscu. Aby go uzyskać, należy włączyć funkcję WiFi w naszej Xperii i wybrać odpowiednią sieć, niestety może się zdarzyć tak, że telefon nie będzie ich wyszukiwał, albo w trakcie korzystania zacznie zrywać połączenie.

W takiej sytuacji najprawdopodobniej mamy do czynienia z uszkodzonym odbiornikiem WiFi, który jest umieszczony na płycie głównej Xperii, a dokładniej rzecz ujmując, w karcie sieciowej. Nie należy od razu popadać w panikę i zaczynać szukać nowego smartfona i decydować się na jego zakup, gdyż może to być spowodowane wieloma czynnikami, zawsze najpierw trzeba sprawdzić poprawność działania naszego domowego routera, ponownie skonfigurować połączenie i upewnić się, że z tej strony wszystko działa poprawnie, najlepiej na innych, ale podobnych urządzeniach. W dzisiejszych smartfonach, prawidłowe działanie funkcji WiFi to konieczność, często narzucana nam w pracy, a nawet niektórych szkołach i uczelniach, poza tym większość z nas lubi spędzić choć trochę czasu on-line.

Dlatego jeśli powstanie taka usterka i WiFi zacznie odmawiać nam posłuszeństwa staje się to bardzo uciążliwe. Na szczęście nie trzeba wtedy od razu panikować, gdyż jest jeszcze ratunek. Wystarczy udać się do naszego serwisu Sony w Warszawie i opowiedzieć technikowi o zaistniałej sytuacji. Xperie to delikatne urządzenia, więc przyczyn niedziałającego WiFi może być wiele. Najczęściej dzieje się to, po kontakcie telefonu z jakimś rodzajem cieczy, albo nieszczęśliwym upadkiem. Dochodzi wtedy do wewnętrznych uszkodzeń podzespołów odpowiadających za poprawne działanie całego smartfona. W naszym serwisie Sony w Warszawie technicy są w stanie dokładnie określić przyczyny usterki i je wyeliminować. Po takiej naprawie z pewnością będziesz mógł dalej cieszyć się z nieprzerwanego i sprawnego połączenia WiFi z Twoim routerem i korzystać z wszelkich dóbr, jakie niesie ze sobą internet, więc zauważając nieprawidłowości w tej funkcji, nie trać czasu, tylko zgłoś się do nas ze swoją Xperią, a gwarantujemy, że wyjdziesz w pełni usatysfakcjonowany.

Napisz do nas wiadomość

A nasz ekspert udzieli Ci fachowej pomocy.

Wysyłanie
[Głosów: 1   Average: 5/5]

© Serwis Sony Warszawa

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?