Wymiana gniazda microSD Sony Xperia w Warszawie

  Zadzwoń do Nas
  22 506 50 24
  (odpowiedź natychmiastowa)
  lub wypełnij formularz poniżej
  (odpowiedź do 24h)
  Japońska firma Sony projektując swoją linię smartfonów Xperia, pomyślała o każdym i stworzyła prawdziwie uniwersalne urządzenie multimedialne. Pozwala ono na wykonywaniu wielu fantastycznych rzeczy, niemal w każdym miejscu, jakie tylko przyjdzie nam do głowy. Dzięki Xperii możemy robić fantastyczne zdjęcia na wakacjach, nagrywać rodzinne filmy, lub szalone imprezy, w jakich mieliśmy przyjemność uczestniczyć, a nawet słuchać ulubionej muzyki, oglądać seriale, czy przeglądać strony internetowe. Wielofunkcyjność i co raz większa moc obliczeniowa obecnych smartfonów, sprawiają że są to już nie tylko zwykle telefony, a mini komputery z dotykowym ekranem i opcją wykonywania połączeń głosowych. Ich mnogość zastosowań jest ograniczona tylko poprzez ilość pamięci.

  Każda Xperia ma określoną, wbudowaną pamięć przypisaną na stałe, jednak zdarza się, że nie jest to wystarczające i nasze kolejne fotki, albo utwory muzyczne przestają się mieścić i jesteśmy zmuszeni usuwać starsze pliki, by wgrać te nowe, a wcale nie chcemy tego robić. Na szczęście producenci przewidzieli taki obrót spraw, więc istnieje możliwość zwiększenia ilości pamięci telefonu, poprzez karty pamięci microSD. Wystarczy umieścić taką kartę w gnieździe do tego przeznaczonym w Xperii i możemy cieszyć się kolejnymi gigabajtami na nasze różnego rodzaju pliki. Gniazdo microSD w wielu modelach Xperii jest chronione przez klapkę w obudowie, która posiada uszczelki. Jednakże nie jest to, do końca dobre rozwiązanie, gdyż uszczelki często się odklejają, a klapki zużywają i wypadają odsłaniając gniazdo i narażając je, na groźne czynniki zewnętrzne takie, jak woda, pył lub piasek. Bardzo szybko może dojść do uszkodzenia takiego wejścia i przestanie ono odczytywać naszą kartę microSD, na której będziemy mieli zapisane bardzo ważne dla nas pliki. Przyczynić do tego, mogą się też upadki, jak i zalanie telefonu, po którym pojawią się zwarcia.

  W naszym serwisie Sony w Warszawie potrafimy takie usterki skutecznie naprawiać, a jeśli nie będzie takiej możliwości, to wymienimy uszkodzone gniazdo microSD na nowe, sprawiając, że znów Twoja Xperia odczyta każdą kartę. Doświadczenie naszych techników, profesjonalne narzędzia i miejsce pracy gwarantują fantastyczne efekty końcowe naszych napraw, którymi możemy się z dumą chwalić, więc jeśli zauważysz jakiekolwiek problemy z odczytywaniem karty microSD przez Twoją Xperię udaj się do naszego salonu serwisowego Sony w Warszawie, a my zrobimy wszystko, abyś wyszedł w pełni zadowolony.