Wymiana gniazda ładowania (USB) Sony Xperia w Warszawie

  Zadzwoń do Nas
  22 506 50 24
  (odpowiedź natychmiastowa)
  lub wypełnij formularz poniżej
  (odpowiedź do 24h)
  Xperie, czyli smartfony wyprodukowane przez japońską firmę Sony specjalizującą się w urządzeniach elektronicznych, są sprzętem, który na dobre zagościł na półkach sklepowych i w męskich kieszeniach oraz damskich torebkach. Telefony tej marki, w zależności od modelu, posiadają mocne baterie, które mogą wytrzymać wiele godzin intensywnej pracy bez potrzeby podłączenia do prądu. Dzięki takim parametrom zdobyły rzesze zwolenników, którzy cenią sobie jakość wykonania i ich elegancki wygląd, którego nie może się powstydzić nawet dyrektor w dużej firmie.

  Każdy model Xperii został wyposażony w różne rodzaje wejść, między innymi gniazdo słuchawkowe „jack”, a także w zwykłe USB służące do sprawnego połączenia za pomocą odpowiedniego kabla smartfonu do komputera, lub laptopa. Nie jest to jedyne przeznaczenie tego gniazda, innym, znacznie istotniejszym, jest możliwość podłączenia Xperii, do źródła prądu, przy użyciu ładowarki, albo kabelka, w celu naładowania baterii. Bez tego nasza bateria w końcu się wyczerpie i telefon przestanie działać uniemożliwiając nam wykonywanie wszelkich prac na nim. Jest to czynność, którą należy powtarzać za każdym razem, kiedy pojawia się komunikat o niskim stanie naładowania naszego akumulatora w Xperii. Teoretycznie gniazdo USB, w większości modeli, jest chronione przez klapkę w obudowie przed czynnikami zewnętrznymi takimi, jak woda, czy piasek. W praktyce jednak, nie daje to pełnej ochrony, gdyż ta ruchoma część w Xperiach ulega często awariom i wypada z obudowy, kompletnie odsłaniając wejście USB, które staje się podatne na zabrudzenia i zawilgocenia. Łatwo się domyślić, że może to spowodować niepoprawne działanie gniazda, co w efekcie doprowadzi, do braku możliwości naładowania naszej Xperii.

  W naszym serwisie Sony w Warszawie doskonale zdajemy sobie sprawę, z tego jak istotne dla odpowiedniego użytkowania takiego urządzenia, jest jego bezproblemowe ładowanie. Dlatego jeśli zauważymy pierwsze symptomy nieprawidłowego działania gniazda ładowania, należy jak najszybciej udać się do naszego salonu serwisowego i przedstawić sytuacje naszym doświadczonym technikom. Serwisanci po dokonaniu dokładnej diagnozy, przystąpią do naprawy, lub wymiany uszkodzonej części, jeśli zajdzie taka potrzeba. Dzięki temu, Twoja Xperia znów będzie mogła Ci służyć w pełni tego słowa znaczeniu, w każdym możliwym miejscu. Szybkość, sprawność i skuteczność działań, to cechy, z których słyną nasi technicy, dlatego nie zwlekaj i oddaj swoją Xperię w fachowe ręce, abyś mógł na nowo korzystać z niej bez przeszkód.